Prerábka 3-izbového bytu na 4-izbový

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Planujeme prerabat nas 3 izbovy byt na 4 izbovy. Co poviete na takyto navrh? Dakujem za kazdy postreh, napad
Odpovedať
1
2
@lenkabaumg aj toto riešenie je dosť dobré ;-)
Odpovedať
@zuzanka.zuzu dakujem napadlo ma este jedno a bolo by to lepsie ale je tam viac burania a prekladania kupelky tak neviem ci to sem mam vobec davat
Odpovedať
Profilova fotka
A čo tak rozdeliť obývačku, kde je okno môže byť spálňa, maminku dat do jednej izby a deti do druhej, v obývačke sa aj tak len vylyhujena na gauči, v spálni spi, kuchyňa je celkom fajn, tam by sa zmestil aj stôl. Do kúpeľne by som už vanu nedávala, keď tak, my sme mali 150ku, príp. len 160ku dať. Naši známi si takto prerobili 3izbak na 4izbak.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkabaumg presne takto nejako som to chcela spripomienkovat :) toto je lepsi navrh. ja osobne zijem v 2+kk, ktory ma 56m2 - mam dve samostatne izby, kuchynoobyvacku a kupelnu s wc - proste ked musis, tak musis. Osobny postreh z takehoto byvania je ze sa mi vyrazne zjednodusil zivot po tom, co som zainvestovala do nabytku na mieru - v detskej a aj v spalni. Obyvacku mam zariadenu standardne, kuchyna je z ikea (a vymurovane priecky presne tak aby tam zapasovala), ale celkom dlhu dobu trvalo, kym som nasla nabytok vhodnych rozmerov. za mna - dolezite v obyvackokuchyni je clenenie. Moja ma cca 17m2 - mam tu obyvacku, jedalen, kuchynu. Clovek nepotrebuje vela priestoru, dolezite je, aby bol dobre zacleneny do zon - potom sa byva komfortne.
Odpovedať
Takze toto je druha moznost je tam viac buraciek ale ziskate viac m2
Odpovedať
@lenkabaumg dakujem, velmi krasne navrhy a ste zlata, ze sa Vam s tym tak chcelo pohrat. Ale so stupackou sa podla mna neda hybat, ta tam musi byt.
Odpovedať
V tom prvom navrhu som vam zachod nechala na povodnom mieste, posunula som len vanu a pretiahla kupelku do chodby tak vam vznikne troska vecsia izba. Ta vana je tam 170. Inak by isiel pouzit aj navrh 2 len s tym ze wc by ste nechali tam kde je vo vasom povodnom navrhu vchod podla mojho navrhu do tej izby by ste sptavili cez to navrhovane wc vznikla by vam taka chodbicka a kupelka by sa skratila o jedno umyvadlo a dvere do kupelky by ste si dali otvarave do chodby, popripade by ste mohli tu kupelku troska pretiahnut do izby dajme tomu na 2,5m. Len je to narocnejsia prestavba a neviem ktore steny tam mozete mat nosne. Drzim palce pri prestavbe a dufam ze som pomohla
Odpovedať
Jediné asi, čo by som vytkol tomuto návrhu, že z kuchyne, hneď do wc :-x
Odpovedať
Profilova fotka
@petino4 tak na to sa podla mna da zvyknut, nic viac sa z toho bytu asi aj tak neda dostat
Odpovedať
@nikakani dá sa zvyknúť, ale keď s tým viem niečo urobiť tak prečo by som neurobil?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
@bozka08 Projekt je pekne nakresleny...Ja by som bol ale obozretnejši a v prvom rade by som sa informoval, či bude može zasahovat do panelu. Mate tam naprojektovane v izbe nove dvere na inom mieste ako povodne...zasah do nosneho panelu za učelom noveho otvoru na dvere je nerealny...nepovolia vam zasahovat do nosneho panelu...a to projektant velmi dobre vie...skuste ist za predsedom spolocenstvo co vam na to povie...na prerabku bytu, z tohto dovodu povolenie nedostanete...bohuzial
Odpovedať
@bohuzial Myslím,si že už od tohto dátumu 26.01.2018 už tam aj bývajú a už neriešia dispozíciu bytu z3-na4 izb. 😉 Či povolili "upraviť" nosný múr alebo nie, sa už nedozvieme.. 😄
Odpovedať
Článok sa načítava...
@technik007 pan sa dnes zobudil o tretej rano a povedal si ze odpise na vsetky prispevky z rokoch 2012 az 2018
Odpovedať
@dent ..Je to dosť možné, že v noci špatné sny a potom to ráno tak vyzerá, že sa rozhodne odpísať na príspevky 2012-2018 🤔 ... Hybernácia 😴 sa podpíše na vývoj..... 😄 😄
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?