Poznáte dobrú firmu na rekonštrukciu bytového jadra?

Viete nám niekto odporučiť firmu alebo súkromnú osobu, ktorá by nám vedela urobiť nasledovné práce: prerobenie celej kúpeľne o wc a chodbu (búranie, murovanie), tiež nahodenie obkladov a dlažby a s tým spojené práce. Materiál (vana, wc, umývadlo, obklady, dlažba, radiátor) si kupujeme sami, takže potrebujeme pracovnú silu na prerobenie. Kúpeľna má 2,57m2, wc má 0,95m2 a chodba 1,48m2 a všetko chceme v jednom. Ide o 3 izbový byt v Petržalke, Bratislave. Ak niekto vie o kvalite i dobrej cene tak by sme boli veľmi radi, píšte prip. do internej pošty, aby sme mohli prípadnú firmu alebo súkromnú osobu mohli osloviť o cenovú ponuku. Všetkým veľmi pekne ĎAKUJEME!
Odpovedať
Branosko skus fy.RENOVUM, nám robili prestavbu cca pred 2 rokmi a boli sme veľmi spokojný.Všetko zvládli od pondelka do piatku,komplet vyburánie jadra a znovuvybudovanie,s tým ,že sme zväčšili kupeľňu na úkor predsiene.Ak sa nemýlim maju aj stránku renovum.Odvtedy prešli 2 roky,tak neviem ako je to s cenami.Kedysi v minulosti som založil aj fotoalbum ,niekde v histórii bude,ak si ho chceš nájsť.Pekný večer Ivan3
Odpovedať
sakra asi som to pohnojil ,chcel som to poslať do I.P. pošty,ospravedlňujem sa adminovi ak tu robím niekomu reklamu.Sorry
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?