Poznáte dobrú firmu na obkladanie v Bratislave?

Ahojte, chcem vas surne poprosit o pomoc. Chystame sa rekonstruovat 3-izb. byt /aktualne kupelka, wc, kuchyna/ a potrebovala by som poradit: -serioznu firmu /hlavne na obkladanie/ z BA co by to zrealizovala co najskor, nakolko firma ktorej sme povodne dali zakazku sa vyvinula ako dost neseriozna. - obchody kde sa da lacno a pomerne kvalitne nakupit sanita a kachlicky. Vsetci nas odhovaraju od klasickych predajni, ale my nemame na luxusne kachlicky za 30 euro/m2 :( - vana smaltovana alebo akrylova? - ake podlahy zvolit do kuchyne a haly - ci je lepsia dlazba alebo pvc. Plavajuce podlahy vylucujem kvoli psovi a nechcem mat studenu podlahu. - ako ste renovovali kuchyne /klasicke petrzalske strudle 2x4m/ a ci ste vyhadzovali vzduchovy komin, neviem ci to mozeme vyhodit aby sme zväcsili priestor pre kuch.linku. Dakujem vsetkym vopred za odpovede.
Odpovedať
- my sme mali vcelku dobre skusenosti s f. renovum, ale su dost drahí, urobia to však za 3-4 dni, maju system.... . -riad sa skor vyrobcom, ako predajnou, vyrobca by mal mat slusne meno... ak nevyberieš hit sezony nemusia ani obklady slusneho vyrobcu byt za 30€... skus internetovu predajnu, ludia maju aj tam dobre skusenosti . -vana akrylova- je teplejšia, niekto vravi ze sa lahsie poškodi a zafarbi... smaltovaná- vydrží dlhšie, ale je studenšia, može začat hrdzaviet ak sa pri montazi poskodi . -podlahy- ak nechces podlahove kurenie pod dlažbu, ani studenu dlazku, asi bude lepsie to pvc... len či pes nemá ostré pazuriky... dlažba je odolnejšia ale studensia . -vzduchovod by som nevyhadzovala, vsak mozno niekto pod vami ho pouziva a potom čo? to budu vypary ostavat u vasho spodneho suseda alebo vo vasej kuchyni? A nie su v nom nahodou aj ine rozvody ? Iba ak by ho mali vyhodeny uz všetci pod vami, vtedy by to hadam slo ... ktovie, čo všetko je nan napojené...
Odpovedať
my sme ten komin uprostred kuchyne zrusili, nakolko uz susedia pod nami ho mali zruseny. neboli v nom ziadne rozvody. tak sa skus spytat susedov a pripadne ho zruste. da sa tym super usetrit miesto. so zvyskom suhlasim s fra. s firmou skusenosti nemame, ale pocula som este dobre referencie na fy modernybyt, su priamo v petrzalke.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?