Popraskaná Nivelacia

Dobrý deň potreboval by som radu. V byte som si svojpomocne robil nivelaciu ktorá po uschnuti popraskala. Podklad bol skvarobeton a na ňom cementový poter ktorý ma cca 20rokov ten som vybrúsil diamantovým kotúčom keďže na ňom bolo linoleum a zbytky lepidla a natrel penetraciou od denbraven nano hĺbkova neriedila sa, dával som ju čistú keďže poter dosť sal keď sa oprskal vodou náhodou. Tak tiež som dodržal aj Dilatácie od stien a medzi izbami. Podlaha bola tiež riadne sucha. Ma niekto podobnú skúsenosť ? Treba to odstrániť alebo môžem na to pokladať laminátovú podlahu.
Odpovedať
Dvakrat sme mali podobny problem, raz to bol prievan a raz sa chlapi vykaslali na dilataciu po obvode.
Odpovedať
@paulus33 a aj ste ju museli odstrániť a na novo alebo môže to ostať a dať na to podlaha lepiť sa nebude.
Odpovedať
@mirotn123 je v tom podlahove kurenie?
Odpovedať
@profistavbari Nie nieje
Odpovedať
@mirotn123 Ostala. Ak sa nebudu dvihat okraje prasklin, nebudú vznikat dute miesta a nepôjde na nu naslapna vrstva ktora kopiruje nedokonalosti, tak je to ok. V byte podlahovku neocakavam, ako pise prispevok nižšie, hlavne ked tam bolo kedysi linoleum...
Odpovedať
@mirotn123 tak potom to neries a daj plavacku😉
Odpovedať
Dakujem za reakcie počkám ešte 2 týždne ak sa nič neudeje dam na to tu podlahu potom.
Odpovedať
Profilova fotka
@mirotn123 pokiaľ tam nie je podlahovka, tak by sa nemalo nič stať
Odpovedať
@ladoz nie nieje ale inak Nivelacia bola PCI 510 a ta aj je na podlahové určená ale podlahové tam nieje .. no sak dúfam tiež počkám ešte nejaký čas či sa nič neudeje
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?