Plastové okná Bratislava

Ahojte, chystám sa vymeniť staré drevené okná za plastové v Dúbravke na Fedákovej v staršom panelákovom dvojizbovom byte. Ktorú firmu v Bratislave so spoľahlivou montážnou skupinou by ste mi odporučili? Podľa toho čo som čítal aj tu na fóre tak medzi tými modelmi neni až tak veľký rozdiel stačia mi nejaké základné, ale ide najmä o to kto to montuje. Mám záujem aj o sieťky a vnútorné žalúzie je fajn si to nechať spraviť rovno firmou čo montuje okná alebo nájsť niekoho ďalšieho? Plus otázka na čo si dať pozor? Nemám v tejto oblasti vôbec skúsenosti, keby sa ozval niekto kto sa do toho vyzná bol by som veľmi vďačný. Ďakujem veľmi pekne!
Odpovedať
ja som minuly rok dal z kalysa. Vyriesili aj reklamaciu, nemam ziadnu vycitku
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od alan_77:

Ahojte, chystám sa vymeniť staré drevené okná za …
@alan_77 Na Saratovskej máš firmu Oknoplast. Sú na trhu už roky, boli jedni z mojich adeptov na okná. Objednaj u nich nejakú strednú triedu - do paneláku to stačí - napr. Prismatic, ten má uzky rám, budeš mať viac svetla v izbách. Sieťky a žalúzie môžeš brať aj od firmy, čo di dá okná, ale lepšie je nechať si spraviť cenové ponuky aj od nich, ale aj od inej firmy. Rozdiel v kvalite nebude, ale môžeš ušetriť. Nedá sa všeobecne povedať, či je lepšie brať doplnky spolu s oknami, alebo osobitne.
Odpovedať
takisto som za oknoplast, ludia maju s nimi dobre skusenosti, aj bracho si daval od nich robit okna a nema im vobec co vytknut.
Odpovedať
Ďakujem za tipy napísal som im ohľadom cenovej ponuky. Zatiaľ mám ešte cenové ponuky od Incon, Cedera a Win-bau, ktoré sú plus mínus cenovo podobné, tak ani neviem podľa čoho by som sa mal rozhodnúť.
Odpovedať
Ja mám napríklad s Inconom dobrú skúsenosť, ale uvidíš čo ti pošlú.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?