Nazor na polozenie plavajucej podlahy

Caute, robili nam plavajucu podlahu a chcem sa vas opytat na nazor. Vsade sme si zaplatili nivelizaciu podlah a nadiel som dv miesta kde sa parkety prepadavaju a vela vacsich skar. Mate niekto skusenosti s tymito parketami z merkury market? Dakujem
Odpovedať
a tu nivelizaciu ste si skontrolovali ? to nieje, ze vyleju a daju podlahu, takze moznost na kontrolu tam je parkety su take ake su ...bud precozom obite rohy atd. hlavne su pl, osobne mam kus odporu k pl veciam lacnym, netreba cakat nadstandart
Odpovedať
@shadowmilan ono tie škáry na foto môžu byť aj odfláknutou pokládkou príde mi to skôr tak, že proste nedotĺkli poriadne jednu k druhej 🙂 ja som dával jednu z najlacnejších podláh (ale preto lebo bola v akcii) z MM a bola v pohode okrem pár kusov s výrobnými vadami (použil som na dorezy) a pár nalomených rohov (tiež šli na dorezy) ale to sa mi priznal vodič čo to viezol lebo mu vraj nejaká pani vletela z bočnej cesty autom pod dodávku a ledva to ubrzdil 🙂
Odpovedať
@polotrol treba dupnut tak, nech to zacvakne naspat 😅
Odpovedať
@hroma heh to parkrat funguje hej no, pracu treba kontrolovat stale, aj ked to moze poza pleco liezt na nervy
Odpovedať
@shadowmilan mne to pride nezacvaknute poriadne, je s tym piplacka.. Ale staci tym gumenym kladivom pobuchat.. Viackrat som skocila tak do uhla (tlakove skakanie dopredu kolenami) a pomohlo 🤣🤣🤣..
Odpovedať
Niekedy urobi aj blbe ulozenie smeru pokladky.. Cize ak ides celom najviac, napr z predsiene rovno do obyvky cez cely dom, a v tom smere je pokladka urobena, moze sa to rozchadzat tych castym chodenim v smere..
Odpovedať
Vyzera, ze sa zacvakavaju iba z boku a zle to dotlačili. Rozmýšľal som vložiť tam nejaky pliesok a pakov to poposuvat. V jednej izbe dokonca citit ako keby podlaha fakt plavala. 😬
Odpovedať
@polotrol je taký prostriedok na doklepnutie podlahy. Z jednej strany by som si ju zaistil proti posuvu, na druhej zasunul ten prostriedok a klepanim by sa to dalo možno pritlačiť. Chyba bude podľa mňa v pokládke.
Odpovedať
Profilova fotka
@polotrol a nemôžeš pokládku reklamovať? Nech si to proste prídu opraviť
Odpovedať
No kazdopadne asi kazdy suhlasi, ze to odflaknuta robota a skusim to reklamovat. Myslim si, ze take medzery by na podlahe byt nemali. Skoro vobec sa po nej este nechodilo.
Odpovedať
@polotrol máte tam podlahové vykurovanie? Novostavba?
Odpovedať
Podlahove vykurovanie nemame a je to starsi barak.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Prikladám ešte fotku nivelizácie z jednej miestnosti. Boli tam ešte tri podobne veľké machule, ktoré asi ani neriešili lebo na to išla OSB doska. Ale podobne to bude asi aj v iných miestnostiach, kde som to nekontroloval. V spálni som našiel dve lamely, ktoré sa prepadávajú pod tlakom. A sú tam min 3 veľké medzery. V detskej izbe taktiež jedna väčšia medzera. A v obývačke podlaha naozaj pláva. 🙂 Je tam aj OSB doska na nivelizácii lebo bol moc veľký skok. Myslíte, že mám požadovať nejakú zľavu?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?