Kuchynská linka a radiátorové trúbky

Ahojte. Chcela by som sa spýtať na skúsenosti, prípadne rady. Plánujem novú kuchynskú linku. Momentálne máme horné skrinky nízke a ja by som novú chcela až po strop, aby sme mali viac úložného priestoru. Avšak na jednej stene máme trúbky od kúrenia, ktoré nie je možné odstrániť. Bolo by lepšie dať si vyrobiť linku na mieru u stolára alebo kúpiť Ikea (Decodom, Sconto....proste z nejakého reťazca) a potom na korpusoch vyrezať otvory, aby trubky išli cez skrinky? Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
najlepsie je cez stolara, ktory ti to hned prisposobi a cenovo budes podobne na tom akoby si sla cez ikeu alebo cokolvek podobne, to som si uz isty 😉
Odpovedať
@nekonecna_katastrofa daj si spravit u stolara, trubky skryje do kastlika, alebo vie spravit korpusy mensie tam kade vedu rurky a dvierka sravi rovnako velke ako na tych kde rury nie su. Sikovny stolar si s tym poradi tak, ze to bude aj funkcne aj esteticke. Ked budes rezat korpusy, tak velmi vyrazne porusis ich tuhost a aj nosnost co urcite nechces
Odpovedať
ked uz novu, asi by som investoval do kuchyne na mieru, stolar si s tym bude vediet sikovnejsie porait, ako len vyrezat ieru do skriniek. bude to aj lepsie vyzerat, no isto to bude aj funkcne riesenie
Odpovedať
zbytocne spekulujete nad hotovymi kuchynami a ver, ze prisposobenie nemusi byt take jednoduche, ako sa na prvy pohlad moze zdat. zato stolar, bude vediet najst riesenie take, aby to nie len dobre vyzeralo, no ani vas to v nicom neobmedzovalo
Odpovedať
Ďakujem za rady. Už som oslovila nejaké firmy, tak dúfam, že sa to podarí zrealizovať v nejakej rozumnej cene.
Odpovedať
@nekonecna_katastrofa tak toto by bolo najlepsie riesit cez stolara, ktory by vam presne tie trubky vyrezal a kuchynsku linku prisposobil k tomu, aby boli pekne zakryte a aby ich nebolo vidno.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?