Kompletná rekonštrukcia bytu - rozpočet

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň, chcela by som sa ooýtať s akým veľkÿm rozpočtom počítať pri kompletnej rekunštrukcii 3-izbového bytu, ak to dám robiť firme? Koľko je prijateľná cena? Ďakujem
Odpovedať
1
2

Odpoveď na príspevok od minoo:

@zicher nie ze by sa nemohlo stat... Ako napr. sl…
@minoo veru, a značkový. SEZ.. . Zistili to pri revízii a navyše je to výrobná vada danej šarže a nie zlyhanie ochrany. Ja netvrdím, že sa nemôže vyskytnúť vada konkrétneho výrobku. Ale keby sme sa všetci sústredili iba na jednu značku, tak ostatní výrobcovia by neexistovali. Lebo by nič nepredali. Takže ja doma obedujem na bežných porcelánových tanieroch s nerezovým príborom.. A mne to vyhovuje. Niekto obeduje na Villeroy & Boch a používa zlatý príbor. Ja mu to nezávidím.. On možno opovrhuje mojim servisom, ale mne je to jedno. Pretože za to, čo som ušetril pri kúpe môjho porcelánu v porovnaní s jeho zlatým servisom, si doprajem namiesto jeho hrachovej kaše so špekačkou, pečenú hus. Môj uhol pohľadu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od brapene:

@eugenie ... od kedy je nová kuchyňa prerábka byt…
@brapene Kompletna rekonstrukcia je kompletna rekonstrukcia.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od eugenie:

@brapene Kompletna rekonstrukcia je kompletna rek…
@eugenie .. ok. Pozerajte sa na to takto...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od svetlankat:

Dobrý deň, chcela by som sa ooýtať s akým veľkÿm …
@svetlankat firma si hradí všetko teda účtuje skôr by som šiel do toho ak máte skúsenosti s nejakou partiou ktorá sa takýmito vecami zaoberá.zas nie nejakých šuflíkantou ktorý vám to začnú a nedorobia.alebo ešte horšie iba pokazia a neurobia to tak ako chcete nie každý vám dá záruku zas firma áno všetko má svoje za a proti
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od brapene:

@eugenie .. ok. Pozerajte sa na to takto...
@brapene Co sa Vam na tom nezda? Ked byt prechadza kompletnou rekonstrukciou standardne to znamena, ze sa stary panelakovy byt (velakrat este s umakartovym jadrom) kompletne prerobi. Cize aj vsetky nabytky/spotrebice.. komplet. A vtedy v rozpocte pocitame so vsetkym - nemusim v nom pocitat s kazdou skrinkou, ktoru viem dokupit/nechat vyrobit aj neskor a nepotrebujem hned k byvaniu, ale kuchynska linka, sanita su zaklad.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od eugenie:

@brapene Co sa Vam na tom nezda? Ked byt prechadz…
@eugenie .. veď som napísal, že ok.. váš pohľad.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od minoo:

@eugenie kable, krabice, rozvadzac: 200 Vypinace,…
@minoo to by som chcela vidieť tú podlahu za 1000, o 2 roky môžeš meniť
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dandelion_94:

@minoo to by som chcela vidieť tú podlahu za 1000…
@dandelion_94 ale ide o byt... Takze dakych 70m², tzn: 12,9€ laminat + 1,3€ podlozka = 14,2€ x 70m² = 994€. Ceny zo @solidway opytaj sa ich, ci vydrzi len 2 roky :-) A hej, listy a daky nadmerok, ale tak pisal som v tej "doslednej kalkulacii", ze som nieco zabudol...
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od minoo:

@dandelion_94 ale ide o byt... Takze dakych 70m²,…
@minoo @dandelion_94 Ak bude podlaha správne položená, podklad rovný, balíky aklimatizované, štandardnú záťaž určite zvládne viac ako dva roky. Výrazne..Povrch laminátových podláh je v porovnaní s inými odolnejší.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?