Koľko víde znižovanie stropu sadrokartónom v byte?

Profilova fotka
Ahojte, viete mi niekto poradiť, koľko asi tak stojí nahodenie omietok do bytu 64 m2? Staré omietky sme zhodili v celom byte a teraz sa rozhodujeme či budeme dávať robiť firme aj sieťky a na to omietky, alebo dáme omietky priamo na panel. Bol by medzi tým veľký finančný rozdiel? :-| A ďaľšia otázočka.... :-) V chodbe by sme chceli znížiť strop sadrokartónom a zabudovať tam bodové svetlá, tiež to chceme dať robiť firme. Koľko si asi tam za to pýta firma?
Odpovedať
Milá soninka ak poznáš niekoho,kto ti to urobí lacnejšie tak jednoznačne súkromník,nie firma.Ak si z LM ja som tiež a možem ti dať kontak na pána,ktorý mi prerobil celý byt a za slusnú cenu a kvalita je velmi vysoká.
Odpovedať
Profilova fotka
Kontakty ani moc nezháňam, majú nám to prísť robiť chlapi, ktorí pracujú ako živnostníci pre Petrus, môj priateľ tam totiž pracuje, vraj majú krásnu robotu. A koľko ťa to vyšlo do celého bytu??? My sme sa na cenu ešte nepýtali, ale vraj nám urobia cenu " po známosti", keďže sa s priateľom dobre poznajú...
Odpovedať
Neviem,čo je podla nich dobrá cena, ale za detskú izbu zhruba 20m2 malovanie berie 1000sk a strop aj s elektrinou mi robil asi 1500sk bez materialu iba robota.
Odpovedať
Profilova fotka
urcite neurob tu chybu ze nedas sietky do tmelu a az tak si daj stierky....vyhnes sa praskaniu.... je to priserne ....bez nich ked chybaju.... takze asi tak.....apropo kamaratske ceny..... niekedy su nei vobec vyhodne.... castokrta prides nato ze si vlastne kamarata preplatila.... viac a ekd sa neico nezadari tak sa to tazko aj kamosovi na oci vyvracia... ;-)
Odpovedať
Áno spoje rôznych materiálov sa musia presieťkovať a preklebrovať napr. spoj betón tehla apod. a až potom sa robia omietky.
Odpovedať
Profilova fotka
odporucam presietkovat s klebrom a bud fine putz alebo stierka cena v BA 145sk/m2 bez materialu sadrokarton podhlady 210sk/m2 plus material malovanie 20-40sk/m2 pozor otvory sa neodpocitavaju /spalety si ziadaju viac roboty/ Ak mas zaujem presietkovat odporucam sadrove omietky
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?