Hydroizolacia na staru dlazbu

Dobry den, robim kompletnu rekonstrukciu prizemneho bytu (43m2). Citim v nom vlhkost, tak by som chcel spravit asfaltovu hydroizolaciu dat na nu 7cm polystyren nan podlahove (vodne) kurenie ohrev - elektrickym kotlom. Stropy su vysoke a byt je trochu zapusteny do zeme odkial ide tiez vlhkost (asi 40cm od podlahy). Tak takto by som chcel navysit podlahu (samozrejme dvere sa tiez budu posuvat.) Mozem polozit asfaltove pasy (hydroizolaciu) na staru dlazbu? Lebo nevadi mi to, ze tam ostane ta stra dlazba, kedze chcem byt co najviac zarovno s terenom, co nebudem ale aspon trochu sa mu priblizim 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@marek468468 asfaltovu hydroizolaciu mozes natavit aj na dlazbu, ale tu treba predtym pripravit. Ale co s tou prieckou? Najprv sa mala robit hydroizolacia, az potom priecka (a prislusne prierazy zaizolovat). Ak uz priecku nechces rusit, tak by som sa na asfaltovu hydroizolaciu vykaslal a urobil cementovu 2 zlozkovu, 2 vrstvy do kriza a priecku vyriesil paskami. Proti tlakovej vode je to malo, ale proti zemnej vlhkosti dostacuje. Pouzit overene znacky, tzn. bud MAPEI alebo SIKA.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?