Dvere do bytu netesnia

Ahojte. Poviem hneď na začiatok, že som žena😄, ktorá sa do takýchto veci veľmi nerozumie. Ale som v podnájme a hrozne mi fúka z vchodových dverí. Vôbec netesnia a ide z nich veľká zima. Takze samozrejme musím aj viac topiť. Som hneď na prvom poschodí a prakticky hneď pod schodami mám dvere do bytovky. Takze keď chodia ľudia a otvárajú dvere tak ja mám doma doslova mrazničku. Som v najme takze nové dvere kupovať nebudem. Chcela by som ich zatesnit. Dole som dala takú listu ale čo zvyšok? Skúšala som aj tesniacu pásku ale nešli dobre zatvárať dvere keďže tie fugy nie sú rovnako veľké. Tak som ju dala dole. Máte prosím niekto nejaké konkrétne tipy ako ich zatesnit? Možno som použila zlý typ tesniace pásky? Viem že ich je viac. Ďakujem.
Odpovedať
Skúste samolepiace silikónové O tesenie. Je ako tá páska akurát má O tvar a je veľmi pružné, takže sa dá dobre stlačiť ak je fuga malá a neprekáža pri zatváraní dverí stojí cca 10 eur za 6m blister. Pozor silikonové nie to penové! Dole odporúčam kefkovú /štetinovú/ lištu, v Lidli bývajú tuším za 4eurá. Je to samolepiaca plastová lišta z jednej strany je pás štetín a dá sa skrátiť podľa dverí.
Odpovedať
@emma102 "" Takze samozrejme musím aj viac topiť."" Topíš susedovcov za to že Ti púšťajú zimu???? 😄 😄 😄
Odpovedať
@technik007 riesenie by to bolo 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?