Menu Forum

Dá sa za 5000 € zrekonštruovať bytové jadro?

fotoportrét
fotoportrét
zuzatkoo
Registrovala sa 13. júla 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
zuzatkoo
Registrovala sa 13. júla 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Bratislava.
 Ahojte modrostrechaci emoticon
chcela by som Vas poprosit o tipy a rady na majstrov a firmy (kludne do sukromnej posty), kt. robia rekonstrukcie bytov. Mojou prioritou je dat prerobit umakartove jadro na murovane a elektrinu. Ako citam ostatne prispevky, mam asi dost obmedzeny rozpocet (cca 5 tis.). Viem, ze vela zalezi od ceny sanity, obkladov...avsak mne ide skor o cenu prace. Myslite, ze je to realne? Dakujem.
13. aug 2015 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
modroockovci
5
Registrovala sa 26. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 213 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
  • Snívam o byte
    Bratislava, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
modroockovci
5
Registrovala sa 26. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 213 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
  • Snívam o byte
    Bratislava, okres Bratislava
 @zuzatkoo Ahojcek nasli ste uz niekoho? My tiez hladame.
6. sep 2015 o 11:43  •  sníva o byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzatkoo
fotoportrét
fotoportrét
zuzatkoo
 @modroockovci Podarilo sa mi najst, uz sa na tom aj pracuje emoticon
7. sep 2015 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
17antigona
16
Registrovala sa 4. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 168 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
17antigona
16
Registrovala sa 4. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 168 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Bratislava.
 nam robil Justav, sme spokojni zatial, pozri album
7. sep 2015 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na webové stránky.”
22. sep 2015 o 22:23 • simonahusarova
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
24. nov 2015 o 22:28 • stampingsro
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
26. nov 2015 o 22:11 • absinth005
fotoportrét
fotoportrét
inka1111
Registrovala sa 12. marca 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 8 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
inka1111
Registrovala sa 12. marca 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 8 príspevkov.
 Konkretne Vam neporadim, ale par rad na cestu.Radsej si vzdy overte ponuky a nedavajte vela zaloh dopredu. Material radsej nakupujte s nimi, alebo robte etapove platby. Naletela som Karolovi Pikusovi, tomuto menu sa vyhybajte.
14. mar o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzatkoo
fotoportrét
fotoportrét
zuzatkoo
 @inka1111 dakujem
14. mar o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
misso132
Registroval sa 10. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 15 príspevkov. Bratislava, Slovensko.
  • Prestavujem byt
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
misso132
Registroval sa 10. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 15 príspevkov. Bratislava, Slovensko.
  • Prestavujem byt
    okres Bratislava
 @17antigona Oni robia aj nejaký návrh? Lebo kupujeme jednoizbák a chceli by sme ho komplet prerobiť. A veľmi sa mi páči tá kuchyňa, koľko Vás vyšla?
15. mar o 14:27  •  prestavuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
17antigona
16
fotoportrét
fotoportrét
17antigona
16
 @misso132 pokial viem navrhy nezabezpecuju.cely byt sme si navrhli samy.kuchyna bez spotrebicov stala cca 1500€
15. mar o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
3. apr o 16:07 • martinxxx
fotoportrét
fotoportrét
weggie
Registroval sa 25. februára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 417 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
weggie
Registroval sa 25. februára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 417 príspevkov. Má 2 priateľov.
 realne to je, len pozor ak nemate vymenene stupacky (rury za WC), tak velmi nemurujte priestor za WC, lebo pri vymene stupaciek budu chciet pristup k nim.. ono da sa, ale to uz poradi niekto z okolia emoticon

PS: nikdy nehovorte majstrom, ze mate rozpocet 5000 a chcete sa do toho zmestit. ja by som to nerobil, lebo keby im poviete, ze sa musite zmestit do 8000, verte, zmestili by ste sa :D cize taketo citlive financne veci radsej nie.. nemusia vediet kolko eur mate..

z mojich skusenosti: vodar 600eur s materialom (malo byt 500 ale stupacky menil tiez ciastocne), elektrikar 1500 s materialom (2i panelak), neviem ci planujete elektrinu v celom byte alebo len jadre.. DREZ mate na dobrom mieste - nie daleko od zdroju teplej vody, potecie rychlejsie. kachlicky berte (trvajte na tom v predajni) z 1 serie/vyroby.. budu lepsie sediet rozmerovo a farebne.. a ceny by som si overoval.. ceny za prace.. lebo ked niekto vidi, ze sa nevyznate, ceny lietaju do nebies... nemate znameho, co uz byt prerabal?
3. apr o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to