Čo treba pozakrývať pred výmenou okien v byte?

Zobraz úvodný príspevok
tohto týždna by sme konečne mali meniť stare okna v byte za plastove.príde firma,za 1.den to bude hotove. ake optarenia treba, okrem vyhádzania kobercov .......... ja neviem,treba všetko pozakrývať? alebo sa to bude robiť postupne a nepráši to? ja si to teda neviem predstaviť a o to je to horšie,že tam nebudem,lebo pôjdem na ten den s malým k našim,takže najradšej by som teraz všetko prichystala,aby na niečo manžel nezabudol s robotníkmi a ja by som potom pri upratovaní prišla o nervy prosím poradte :)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
uz o 2 tyzdne budeme aj my menit, tak som zvedava ci tam bude taky "bordel" 8-) hoci my nemame zariadene este nic a potom nas este caka stierkovanie a malovanie cize myslim ze viac prachu a znecistenia bude z toho ;-)
Odpovedať
maryloou,ver ze nebude.... :-D malovanie to je uz len brnkacka po tom vsetkom. :-D
Odpovedať
nam menili okna pred Vianocami,no bordel bol kvalitny aj ked sme poprekryvali co sa dalo, no ten drobny prach sa dostane vsade.. potom sme tri dni mali super velke upratovanie... este sa nam natrafili taky "sikovny robotnici", ktory nam pretrhli pri demontazi foliu na pisacom stole a potom pri montazi presne na to miesto im pri striekani purpeny padli tri kopceky.. neocistili to a ked to zaschlo, tak to uz nechalo stopy, ktore stale neviem vycistit... alebo sikovnici vonkajsi parapet rezali v blizkosti kuchynskeho obkladu a kovove pilinky mi znicili obklad, no este ze to bol stary a dnes ho menime, lebo asi by som v tej firme urobila riadny frmol... no okna mame inak ok... takze aj tak velkemu upratovaniu sa asi nevyhnes ...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?