Blum vs.GTV

Ahojte mate niekto skúsenosť s kovanim GTV? Stolar mi nacenil toto kovanie na kuchynsku linku ze je kvalitativne podobne ako blum a lacnejšie. Ma niekto skusenost?
Odpovedať
Profilova fotka
Váš stolár hovoril pravdu. Bežne GTV používam tiež. Či ide o výsuvy, alebo pánty, nie sú na to reklamácie. Prípadne ak máte pochybnosti, dajte mu vypočítať cenový rozdiel a rozhodnete sa či jedno alebo druhé.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od prirodokochac:

Váš stolár hovoril pravdu. Bežne GTV používam tie…
@prirodokochac no vravel ze ak chcem blum treba si priratat 240e. Cize si myslite ze sa toho GTV nemusim obavat,vydrzi to? Preco sa to blum tak casto používa, v čom je rozdiel?
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od alinka6:

@prirodokochac no vravel ze ak chcem blum treba s…
@alinka6 Do kuchyne si priplat ... mne ked niekto povie ze chce do kuchyne ine ako blum tak ani nerobim. Je to najexponovanejsi nabytok. Gtv do hocijakeho ineho nabytku bez problemov
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od alinka6:

@prirodokochac no vravel ze ak chcem blum treba s…
@alinka6 bezne davam gtv alebo dtc nemal som reklamaciu ani raz zavesy ine ako blum urcite nie ale vysuvy sa mi osobne mozno este viac pacia dtc.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od alinka6:

@prirodokochac no vravel ze ak chcem blum treba s…
@wolodymyr Vravíš tak preto, že tak vravia iní, alebo máš Ty osobnú skúsenosť s nejakým cca 20-ročným "neblum" kovaním, ktoré sa Ti rozpadalo v ruke ? Súhlasím s @prirodokochac om. Veľmi dobré referencie má aj SISO. @alinka6 Ja by som 240 €, iba za iné logo na kovaní, nedal. Veď za tú cenu si kúpiš napr. mikrovlnku
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od alinka6:

@prirodokochac no vravel ze ak chcem blum treba s…
@alinka6 neviem ako GTV ale BLUM ma celozivotnu zaruku (aj ked vraj reklamacii je malo, u mna zatial nic a to mam rozne typy ako napr. BLUMOTION push vysuv a ine). GTV mam na nabytkoch typu nocny stolik (male zatazenie a vysuv) a na zasuvkach vstavanej skrine (opat uzke zasuvky). Blum by mal mat aj vacsiu nosnost pri vacsich sirkach zasuviek. S GTV spokojnost ale na kuchynu by som si ju (ja) nedal.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od feds:

@alinka6 neviem ako GTV ale BLUM ma celozivotnu z…
@feds Vidím, že tie "celoživotné záruky" sú celkom dobrý marketingový chyták. Síce, niečo podobné ovplývnilo nedávno aj mňa. 🙂 Kúpili sme si so ženou matrace, kde udávali 25-ročnú záruku voči preležaniu. Už vidím, ako jednoducho si budem uplatňovať záruku napr. na 10 - 15 ročný matrac, alebo trebárs nabytkový záves... Rehocem sa tomu, ale pre istotu som si doma predsa len urobil kópiu bločka, aby nevybledol... 🤣🤣🤣
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od petersd:

@wolodymyr Vravíš tak preto, že tak vravia iní, a…
@petersd ano mam skusenost s vypadanymi gulickami z vysuvu ale ty si daj ake chces ja radsej presvedcim klienta o svojej pravde a nechodim riesit reklamacie. Len hormu zasuvku na kuchyni ja sam otvorim minimalne 5x za den kdezto suflik v obyvacke mozno raz za polroka tam gtv nevadi
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od feds:

@alinka6 neviem ako GTV ale BLUM ma celozivotnu z…
@feds Len aby bolo jasné, vysvetlím to tak dedinsky. Doživotná záruka na istý výrobok skončí vtedy, keď sa pokazí, teda dožije. Môže to trvať rok. päť, alebo tridsať! A keď sa tu nad BLUM-om tak roztápame, z mojej osobnej praxe môžem potvrdiť, že som už u zákazníka šmaril rozpadnutý naložený pánt BLUM do koša, lebo sa rozpadol. A videl som už aj Mercedes v záruke na odťahovacom aute, že ho niesli do servisu. Ale nebudem už spamovať tému, Blum je kráľ.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?