Bezpečnostné dvere Profil BB - skúsenosti

Dobrý deň, má niekto skúsenosti s o značkou bezpečnostných dverí Profil BB ? Pripadne nejake rady, od ktorej značky vybrať. Ďakujem
Odpovedať
@michaelamodrastrecha Dverami od Sherlocku alebo Adla nič nepokazíš.
Odpovedať
@michaelamodrastrecha Ja mám ADLO a vychytil som akciu pred Vianocami /2roky dozadu/ ako aj na montáž tak aj na cenu.. Za 1 mesiac všetko vybavené.. Zameranie,výroba,montáž.. Veľká spokojnosť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelamodrastrecha Pri dverách staviť skôr na známejšiu značku, adlo, sherlock, dosť dobrých ohlasov som aj na sofiu počula napríklad 😉
Odpovedať
Ďakujem za odpovede, viem že tieto značky sú zaručene dobré ale máme byt na prízemí, preto sme nechceli do toho veľa investovať, chceli sme nejakú strednú triedu. Po prečítaní rôznych recenzií a článkov sa teraz uvažujeme, či radšej vybrať adlo s menším stupňom bezpečnosti za nižšiu cenu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
My ich mame už rok a suuuuu perfektne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
máme dvere od profilBB a uplna spokojnost 🙂
Odpovedať
@michaelamodrastrecha Ako to myslite že máte byt na prízemí preto netreba ,,drahšie”. Ja by som práve na prízemie dával lepšie. Btw som z BB a keď sme kupovali sme do Adlo a do Sherlock. Pani v Adle veľmi zvláštna reakcia. Mal som pocit že ju otravujem. Vedela že chceme dvere najvyššej triedy a potrebujeme poradiť. Začala sa dvíhať a vlastne nás odprevadila k dverám lebo už za 10 min sa bude zatvárať. Prisii sme asi 30 min pred koncom. Stačilo vysvetliť, povedať ak vam nevadí pridite zajtra dnes musím a pod. nepríjemne sa nás zbavila. V takomto obchode by som si teda už nekúpil ani prívesok na kľúče nie ešte dvere. Kúpili sme Sherlock a sme veľmi spokojní. Ako montáž tak prístup a pod.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?