Ako odstrániť fľak

Dobrý deň ,nevie niekto ako odstrániť ,alebo aspoň aby bol menej viditeľný fľak od Sava na nábytku ?Niečim natrieť?Oblepovanie je posledná možnosť .Ďakujem
Odpovedať
tip len z Instagramu, vraj fénom na vlasy, tak dlho nahrievať až sa stratí. neskúšala som.
Odpovedať
@berta100 Ak to je od sava, tak to ničím neopravíš. Savo vytiahlo farbu z dreva, to by si musela nejakým moridlom tú farbu vrátiť späť. Problém bude odhadnúť správny odtieň aj aplikovať to len na flak. Predpokladám, že to je morené a lakované drevo, nie fólia. Keby to bolo od vody, tak to by bol poškodený lak. V takom prípade by to stačilo len prestriekať novým lakom.
Odpovedať
@majina.b Zaujímavé ,skúsim ,ďakujem
Odpovedať
@chrobak7 Je to drevotrieska.
Odpovedať
nepomoze na toto nic, ono aj keby si to prelakovala alebo nieco, tak to bude vyskakovat, bude to furt vystupovat navrch, tiez sa mi takto podarilo na jednej komode, co sme mali :-/
Odpovedať
Profilova fotka
@berta100 to potom daj vedieť, že či to zabralo, lebo tiež som nejaká skeptická voči tomu, ale jeden nikdy nevie.
Odpovedať
ak je to od sava, tak si myslim, ze to neodstranis, kedze ti asi vyzralo farbu. ak tak proste vybrusit celu plochu a nejak nalakovat
Odpovedať
@berta100 No drevotrieska bude asi vnútro. Ale ten povrch určite nie je drevotrieska - to bude buď dýha, alebo fólia. Keďže to nevidím naživo, z fotky to neviem určiť. Najlepšie bude prelepiť to fóliou, Ja som fóliou menil povrch jedálenského stola, viď fotku:
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?