Zrubová chata od WOODSK - skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Dobry den, rada by som sa popytala, ake mate skusenosti s firmou WOODSK (https://woodsk.eu/content/4-kontakt). Ci ma niekto zrubovu chatu od nich, ako vysiel rozpocet a ci ste spokojni s ich pracou. Dakujem.
Odpovedať
1
7
8
Dobry den, Bohuzial aj my sme medzi podvedenymi zakaznikmi. Riesime to od augusta 2020, tiez sme obdrzali dobropis na vratenie penazi ale nic nam nevratili. Podali sme zalobu na sud a planujeme s tym ist k exekutorovi. Sme ochotni pridat sa k hromadnej zalobe. V pripade ak uz taka bola podana, prosim kontaktujte nas na : peterhalecky.sk Planujeme s tym ist aj na policiu a do medii.
Odpovedať
Oprava: peterhalecky@gmail.com
Odpovedať
@oliviamia Ahoj, ako ste dopadli s tym domcekom od tej firmy? Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, takže zhrniem tu svoje skúsenosti s firmou Wood SK. Ako som už na začiatku písala, po objednaní a zaplatení zálohy sa firma odmlčala, nedvíhali telefóny, vypli stránku. Manžel si dokonca vytvoril novú objednávku a so zámienkou dohodnutia zaplatenia zálohy zavolal z iného tel. čísla a páni z woodu SK v domnení novej objednávky telefon zodvihli. Nemusím sa tu ani znova rozpisovať o výhovorkách, ktoré si znova vypočul. Tak sme sa už pomaly lúčili so zálohou vo výške viac ako polovica hodnoty záhradného domčeka. Obvolávali sme právnikov a aj úrad pre ochranu spotrebiteľa. Napadla ma vtedy už posledná možnosť, a to, že v dnešnej internetovej dobe už má hádam každý profil na FB. V tom čase boli mená všetkých konateľov zverejnené na ich stránke woodsk.eu. Nebol absolútny problém ich nájsť, na foto veľmi milí mladí ľudia. Na jednom z profilov som našla fotku, podotýkam, že bola verejne prístupná, kde sa jeden z konatelov chváli novým autom typu AUDI dokonca s ŠPZtkou. Dotyčný sa chválil, ako si splnil svoj sen. TAk som mu na to napísala, či si plní sny za peniaze zákazníkov. A zrazu sa veci pohli. Hádam okamžitá odpoveď (možno obavy o nové autíčko), že nemajú čas dvíhať telefóny, blalalala, že vraj sa mám upokojiť a problém je v rozvoze a poďakoval mi za sledovanie jeho profilu :o) Do niekoľkých dní sa ozvali, že prídu a domček zmontujú. Tak som si vzala dovolenku, prišli o šiestej večer. Úprimne, nedúfala som, že sa ešte v ten deň niečo začne diať, ale začali ho montovať. O polnoci za svetiel reflektorov prišli na to, že to už asi nestihnú, tak sa ubytovali v nedalekom hoteli a na druhý deň záhradný domček dokončili, to sme my s manželom boli v práci. Samozrejme sa hneď informovali, že kedy doplatíme zvyšok. Čo sme už aj išli urobiť, keby manžel neprišiel na to, že to vlastne nie je to, čo sme si objednali. Na prvý dojem pôsobil rovnako ako na ich stránke, a my sme po tých niekoľkých mesiacoch plní eufórie boli radi že domček konečne máme, avšak nesedela hrúbka steny (samozrejme tenšia, žiadnych 34mm ako majú uvedené na stránke), okno jedno namiesto dvoch, presah strechy mal byť 50 cm, bol iba cca 15cm a ešte pár detailov. Prikladám foto. Takže sme im volali, že čo teraz, že domček stojí a nie je to to, čo sme si objednali. A už asi nemali na nás nervy, takže sme sa dohodli, že kým nedostaneme to, čo sme si objednali, zvyšok peňazí nezaplatíme. Domček stojí už rok, nikto sa odvtedy neozval. Vyzývam preto všetkých potencionálnych zákazníkov: NEOBJEDNÁVAJTE SI OD NICH NIČ!!! Je možné, že svoje peniaze už neuvidíte.
Odpovedať
pekne toto napisat na profil Fb
Odpovedať
@stefan222 správca fanpage môže mazať takéto typy príspevkov, dokonca aj referencií
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý poprosím o spravu ci uz niekto podal na uvedenú spolocnost oznámenie ja to zvažujem nakolko požadovanú chatu nedodali
Odpovedať
@oliviamia tiez som ho nasiel na fb. Kontaktoval ho. Take vyhovorky,bajky a rozpravky co tento spekulant vypisoval. No strach. On uz podla mna tym klamstvam co hovori....normalne aj sam veri. :-)
Odpovedať
Zdravím . Ak sa nájde dostatok ľudí môzme podať hromadnú žalobu.
Odpovedať
@tominohorvath zdravím mohli by ste mi poslať naňho kontakt?
Odpovedať
@frantiseklaky aky kontakt mate na mysli...telefon email? Nemam nanho kontat. Ja som nekupoval od nich. Ak by som. Urcite by som ho navstivil osobne
Odpovedať
Profilova fotka
Prosím, ak máte problémy s firmou Woods, (nedvihaju, neodpovedajú a máte u nich peniaze), ozvite sa mi, mne tiez dlzia, mam uz právničku, mohli by sme sa spojit, malo by to väčšiu váhu. Patrícia patriciateplice@gmail.com
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Rada sa pripojím k hromadnej žalobe pán František. patriciateplice@gmail.com
Odpovedať
Ahojte. Podarilo sa niekomu co i len skontaktovat sa s nimi? Alebo postupit nejak v procese zaloby? Dakujem
Odpovedať
Woodsk.eu je to podvod nech nikto neobjednává od nich.
Odpovedať
Sú podvodnici
Odpovedať
Zaplatite zálohu a ani peniazeani chatu nebudete mat
Odpovedať
Hladám ludi ktory takisto dopadli lebo v tomto státe moze niekto aj tak zarobit peniaze
Odpovedať
@zuzanahalka Prosim Vas, podarilo sa Vam nejako sa s nimi skontaktovat, resp. nejak sa dohodnut? alebo uz riesite zalobu? Dakujem
Odpovedať
@peters82 nasa pohladavka je v sucasnosti u exekutora ale nic sa nedeje...cakame
Odpovedať
Tiež som tejto firme naletel skontaktoval som sa s ním cez jednu známu no povedal jej ze sa musí porozprávať z majiteľom hahaha ved majiteľ je on sám a ze mi zavolá no od tej doby nič takže plánujem ísť podať trestné oznamenie
Odpovedať
1
7
8
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?