Zle zakreslené inžinierske siete na projekte

Profilova fotka
Dobrý deň mám otázku , v projekte mám napojenie inžinierskych sietí vpravo ,ale fyzicky sa nachádzajú na pozemku vľavo , bude to problém pri žiadosti o napojenie ,pripojení ,alebo kolaudácii? Mám dať projekt prepracovať ?
Odpovedať
@mk_milos ak projekt použiješ k súhlasu na napojenie na IS a vydaniu stavebného povolenia, tak pred kolaudáciou budeš musieť požiadať o zmenu pred dokončením, nové súhlasné stanoviská správcov sietí na prekládku prípojky a na novo dať nakresliť projekt. Čo bude pre teba lacnejšie?
Odpovedať
Profilova fotka
@peter977 ďakujem tak to dám prerobiť , chyba nebola na mojej strane
Odpovedať
@mk_milos otazne je preco, su siete zakreslene na opacnej strane nez je realita.....IS neboli vytycene pred realizaciou? taktiez pred vyhotovenim projektu pripojok by sa mali poziadat spravcovia IS o stanovisko, kde okrem ineho urcia aj body napojenia. Projektant Vam to mal povedat, takze chyba bude zrejme na jeho strane veru....i ked zalezi aj ako podmienky v tych stanoviskach "sietari" urcili...niekde daju konkretny bod, ze tu a prave len tu sa smies napojit, a inde zas daju, ze napr. v urcitej dlzke od -do sa smies napojit kdekolvek. Takze suma sumarum, najprv ziskat stanovisko sietarov k bodom/podmienkam napojenia a podla toho postupovat dalej, lebo ako som pisala vyssie, mozno je to jedno kde su siete napojene (do vykresov sa zakresli cervenou farbou ina pozicia) a mozno nie (bude treba postup podla prispevku od peter977)...
Odpovedať
Profilova fotka
@babi32 siete su na hranici pozemku vlavo , projektant to poplietol , stanoviska mozem riesit az ked mam situaciu , ktoru mam ,ale zle zakreslenu , ale uz sa to riesi, tak dufam ,ze to uz bude ok a mozem riesit stanoviska
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?