Väčšie okna

Dobrý deň prajem, Chcela by som sa informovať, či je možné dať na stavbu väčšie okná, než je zakreslené v projekte? V obývačke nám projektant zakreslil úzke francúzke dvere, no my tam chcem asi dvojnásobok ich šírky. Ďakujem
Odpovedať
To je otázka na projektanta a prípadne statika.
Odpovedať
@erika_derbalova V kazdom pripade konzultujte statika. Pri zväcseni otvorov treba novu statiku. V kazdom pripade si to nechajte odobrit od statika. Zadarmi to asi nebude, ale budete kludnejsie spavat.
Odpovedať
@exponent ďakujem
Odpovedať
@erika_derbalova Este otazocka, v lavom hornom rohu pri stole to bude krb? Ak ano, podla mna nie najlepsie umiestneny. Budete sediet na sofe chrbtom ku krbu. Lepsie by bolo dat krb centralne, tam kde mate zakreslenu chladnicku, drez do stredu ucka, alebo umiestnit krb aspon do opacneho rohu izby.
Odpovedať
@erika_derbalova samozrejme že je to možné ak to záhrady tak to nik nerieši a iba sa zapíše zmena do výkresu pri kolaudáciu. Tiež som menil počas stavby veľkosti okien. Tam kde som zväčšil som volal statikovy že či treba zmeniť výstuž prekladu
Odpovedať
@exponent ano, tam je plánovaný krb. Kvôli veľkosti okna som si prispôsobila obývačku. Ďakujem za postreh, určite to poriešim 🙂 Pôvodný projekt bol takýto
Odpovedať
@jumt Ďakujem pekne. Budem robiť tak
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?