Menu Forum

Stavia niekto projekt 306 zo stránky www.air-air.sk?

25. aug 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
marksilver79
Registroval sa 30. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 1 príspevok. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
marksilver79
Registroval sa 30. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 1 príspevok. Má 1 priateľa.
 Ahojte,

s manželkou už dlho hľadáme vhodný projekt a máme dojem, že sa nám ho konečne podarilo nájsť. Je to projekt RD 306 zo stránky www.air-air.sk (konkrétne: http://www.air-air.sk/projekt-bungalovu-air-306/), predtým ako sa však rozhodneme pre stavbu, by sme veľmi radi videli tento dom naživo postavený. Podľa autora projektu je ich niekoľko v okolí BA, Senca a Topolčian, ale nemôže nám poskytnúť presné adresy, preto by som sa touto formou rád spýtal, či tu niekto takýto projekt stavia, prípadne vie o ňom v susedstve? Ďakujeme za každú pomoc.

Marek
22. aug 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
topvideo
367
Registroval sa 4. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2437 príspevkov a 2 inzeráty. Má 119 priateľov. Okres Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
topvideo
367
Registroval sa 4. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2436 príspevkov a 2 inzeráty. Má 119 priateľov. Okres Topoľčany.
 Z akého dôvodu vám nechce poskytnúť adresy realizovaných domov? Každý sa rád pochváli svojou prácou, i keď ju možno stavebne nerealizoval...to je dosť podozrivé emoticon
22. aug 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maja_z
Registrovala sa 19. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Hlohovec.
fotoportrét
fotoportrét
maja_z
Registrovala sa 19. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Hlohovec.
 myslim ze je to z dovodu ochrany osobnych udajov. teda mne osobne by sa tiez nepacilo keby som mala z domu vystavny stanok emoticon
25. aug 2013 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to