Menu Forum

Stavia niekto projekt 306 zo stránky www.air-air.sk?

25. aug 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
marksilver79
Registroval sa 30. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 1 príspevok. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
marksilver79
Registroval sa 30. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 1 príspevok. Má 1 priateľa.
 Ahojte,

s manželkou už dlho hľadáme vhodný projekt a máme dojem, že sa nám ho konečne podarilo nájsť. Je to projekt RD 306 zo stránky www.air-air.sk (konkrétne: http://www.air-air.sk/projekt-bungalovu-air-306/), predtým ako sa však rozhodneme pre stavbu, by sme veľmi radi videli tento dom naživo postavený. Podľa autora projektu je ich niekoľko v okolí BA, Senca a Topolčian, ale nemôže nám poskytnúť presné adresy, preto by som sa touto formou rád spýtal, či tu niekto takýto projekt stavia, prípadne vie o ňom v susedstve? Ďakujeme za každú pomoc.

Marek
22. aug 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
topvideo
319
Registroval sa 4. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2207 príspevkov. Má 107 priateľov. Okres Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
topvideo
319
Registroval sa 4. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2205 príspevkov. Má 107 priateľov. Okres Topoľčany.
 Z akého dôvodu vám nechce poskytnúť adresy realizovaných domov? Každý sa rád pochváli svojou prácou, i keď ju možno stavebne nerealizoval...to je dosť podozrivé emoticon
22. aug 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maja_z
Registrovala sa 19. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Hlohovec.
fotoportrét
fotoportrét
maja_z
Registrovala sa 19. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Hlohovec.
 myslim ze je to z dovodu ochrany osobnych udajov. teda mne osobne by sa tiez nepacilo keby som mala z domu vystavny stanok emoticon
25. aug 2013 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to