Menu Forum

Stavia niekto Bungalov 869 alebo 871?

9. mar 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
silvike4
Registrovala sa 12. septembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Galanta.
  • Snívam o dome
    okres Galanta
fotoportrét
fotoportrét
silvike4
Registrovala sa 12. septembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Galanta.
  • Snívam o dome
    okres Galanta
 Dobry deň,
haldame tieto domy pretože by sme chcely stavať ale nevieme sa rozhodnúť....poraďte nam prosím emoticon
15. sep 2014 o 17:45  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
dadanielka (30 r.)
6
Registrovala sa 13. decembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 13 príspevkov a 5 albumov. Má 17 priateľov. Okres Sabinov.
  • Staviam dom
    Pečovská Nová Ves, okres Sabinov
fotoportrét
fotoportrét
dadanielka (30 r.)
6
Registrovala sa 13. decembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 13 príspevkov a 5 albumov. Má 17 priateľov. Okres Sabinov.
  • Staviam dom
 my sme sa rozhodli pre bungalov 869 , ale zatial mame len zaklady emoticon , na druhy rok by sa to uz malo konecne rozbehnut emoticon pre mna uplne uzasny domcek vyhovujuci pre nas ako 3 clennu rodinu ,
5. okt 2014 o 22:44  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silvike4
  • Snívam o dome
    okres Galanta
fotoportrét
fotoportrét
silvike4
  • Snívam o dome
    okres Galanta
 Tento domček sme už videli naživo a veľmi sa nám ľúbil.Aj s garážou?Robili ste nejaké zmeny na domčeku? My by sme boli ešte zvedaví aj na ten druhí...emoticon
7. okt 2014 o 17:45  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
montreal
1
Registroval sa 17. januára 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 281 príspevkov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
montreal
1
Registroval sa 17. januára 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 281 príspevkov. Okres Košice.
 ahoj mame tento bungalov druhy rok...super vola mensie zmeny ho urobili este atraktivnejsim...
17. jan 2015 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
montreal
1
fotoportrét
fotoportrét
montreal
1
 @dadanielka ahoj kde mate tento domcek?
8. feb 2015 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dadanielka (30 r.)
6
  • Staviam dom
fotoportrét
fotoportrét
dadanielka (30 r.)
6
  • Staviam dom
 @montreal ahoj este ho len stavame mame este len zaklady. stavame v pecovskej novej vsi.
8. feb 2015 o 22:45  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
inull5
3
Registrovala sa 9. marca 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 23 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
inull5
3
Registrovala sa 9. marca 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 23 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
 @dadanielka ahoj.my máme tento domček a bývame v nom 4 rok.vnútro máme skoro celé zmenené.pôvodne zostali iba dve izby kde su tie atypické okná.avšak ak by sme stavali znova,asi by som si rozmyslela tie vysoké stropy v tých izbách pretože v zime sa ťažko vykuruju a v lete je v nich zasa strasne teplo.bohužiaľ na oknách su klasické vnútorné žalúzie lebo vonkajšie hliníkové rolety ktoré su všade inde na a tychto oknách by vyzerali zle.
8. feb 2015 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
montreal
1
fotoportrét
fotoportrét
montreal
1
 @dadanielka treba nejake zmeny na ten bungalov...ako spomina Inull5 my sme tie stropy znizili...super vec ale v obyvacke vyssie- zaktrativnilo to. Urobili sme vychod aj z kuchyne na terasu...ved hlupost neurobit to a pol roka vlastne " varime na terase a este zopar uprav Ale domcek je to fajn
9. feb 2015 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dadanielka (30 r.)
6
  • Staviam dom
fotoportrét
fotoportrét
dadanielka (30 r.)
6
  • Staviam dom
 @inull5
@montreal nad tymi stropmi sme rozmyslali aj my teda ze ich znizime ale prave v tych dvoch izbach kde su tie atypicke okna neviem ci by sa to dalo kedze tie okna chceme presne tak ako je to na projekte . ale mame dilemu so spajzom. ako ste ho riesili vy? nechali ste ho alebo ste si zvacsili kuchynu?
9. feb 2015 o 18:16  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
montreal
1
fotoportrét
fotoportrét
montreal
1
 @dadanielka okna sme zmenili lebo sme znizili tam strop.potom tie okna tam nedas. aj my sme sa dlho rozhodovoli, lebo vyzeraju na fasade dobre...ale su neprakticke,
strop v obyvacke zostal vyssi cca 3.5 m.
spajzu mame je to super vec....ale cela dispozicia je zmenena.. podorys len skica...
9. feb 2015 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dadanielka (30 r.)
6
  • Staviam dom
fotoportrét
fotoportrét
dadanielka (30 r.)
6
  • Staviam dom
 @montreal dakujem emoticon
10. feb 2015 o 21:22  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
inull5
3
fotoportrét
fotoportrét
inull5
3
 @dadanielka ano, aj my sme chceli tie okna. Ale jedny co stavali po nas tak tie okna nedali a ten dom podla mna vyzera strasne..no spajza..nie, nemame ju, miesto nej mame komoduemoticon my mame vo vnutri velke zmeny co sa tyka povodnej verzie, ako som uz pisala povodne zostali iba tie dve izby kde su tie okna. Inak mame o dve okna naviac, kuchyna je tam kde bol povodne vchod, tam kde mala byt kuchyna je vchod, krb sme dali dostredu a takto.
12. feb 2015 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
inull5
3
fotoportrét
fotoportrét
inull5
3
 @dadanielka pozeram na ten podorys tuto, u nas zase v obyvacke su stropy znizene a v izbach vysoke.tiez mame povalu, a kupelna je ina, urobili sme z nej jednu velku a plus jeden maly zachod.
12. feb 2015 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
montreal
1
fotoportrét
fotoportrét
montreal
1
 @inull5 nad oknami ktore su znizene mame kamen a vyzera to lepsie ako s velkymi oknami
12. feb 2015 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kvasnicatomas
Registroval sa 21. februára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 20 príspevkov. Okres Čadca.
fotoportrét
fotoportrét
kvasnicatomas
Registroval sa 21. februára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 20 príspevkov. Okres Čadca.
 Ahoj, na kolik vás vyšel domeček? a jak řešíte vytápění?
9. mar o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to