Stavia niekto bungalov 122 od Prodomu?

dom je sice uzky, ale nic lepsie na nas pozemok (10,6 m) sme zatial nenasli.
Odpovedať
Milý, jednoduchý, okná obytných miestností môžu byť tým smerom? Spýtajte sa projektanta, než si kúpite projekt. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme nad nim uvazovali, len s anam nepacilo, ze je bez stropnej konstrukcie a rata sa s hrubkou stien 30 cm. A kedze ratame s hrubsimi stenami, domcek by bol uz prilis uzky...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
aj my nad nim uvažujeme,,,nas pozemok ma 12.5m,ale uvažujeme aj nad 121 a 108....Tak nevieme.......... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzik1407 my ideme uz tento tyzden objednavat projekt:),budeme tam mat ale par zmien,napr.budeme menit okno s dverami co sa tyka obyvky a kuchyne,pretoze sa mi zda nelogicke chodit na terasu okolo mna cez kuchynu,dalej aj to bocne okno na kuchyni chcem menit za vacsie.A vlastne ked vymenime okno za dvere,tak sa bude dat potiahnut linka este popod okno:) do Lka,tak dufam ze nam to vyjde,a rovnako aj vam:)..ja som tu uz niekoho hladala kto ma tento dom postaveny ale zatial neuspesne:(,,
Odpovedať
náš už stojí.podla mna je to super projekt.Prodom má aj zmenenú variantu , ktorú nám robil..Je širsí o jeden meter , okno je zmenené na dvere na terasu. Dostane tak úplne iné parametre.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
plany na prodom 122 mam už tiež zakúpené
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Prosím vás, ľudia, aký bol finálny rozpočet na stavbu tohoto domu? Vďaka
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?