Spalna+ mini satnik+ kupelna

ahojte, poprosim info ci by sa dal tento priestor nejako lepsie rozclenit alebo sa tam neda nic vymysliet. Dakujem
Odpovedať
@ahojky2 podla mna ok, len dvere do spalne by som posunula co najviac k satniku a otvaranie opacne..
Odpovedať
Profilova fotka
tá posteľ nie je celkom podľa Feng šuej .... Nohy by nemali smerovať priamo do dverí a po otvorení dverí by nemalo byť vidieť rovno na celú posteľ. Ale ak vám je to jedno, tak to neriešte. 🙂
Odpovedať
@lifelike vopred sa ospravedlňujem že som sa takto votrela do debaty 🙂 ale zaujímalo by ma či podla Feng šuej je takéto rozmiestnenie ok 🙂 ďakujem penkne
Odpovedať
Ano o tem fengshuei vieme, ale nenapada nas ine riesenie nakolko ta sirka je mala
Odpovedať
A keby bol vstup cez šatník? Spálňa by bola aj úplne oddelená.
Odpovedať
Profilova fotka
@luckapav ... sklamem ťa.... nie som odborník na to, ale niektoré veci mi utkveli v pamäti s tým, že mi prišli velmi logické. Možno by stačilo posunúť dvere.
Odpovedať
Profilova fotka
@ahojky2 .... ano viem že nie vždy to ide. Kedysi sme v byte mali posteľ tak, že bola vidieť celá, ako sa otvorili dvere. Nebolo to dobré, stále som z toho mala zlý pocit. Tak sme posteľ otočili oproti a celú sme ju museli prehadzat, aby vošli aj skrine aj pracovný stolík. Bolo to lepsie. A až roky potom som si o tom prečítala. V tom čase som o feng suei ani netušila. 😀 ... Takže čosi na tom asi bude.
Odpovedať
Profilova fotka
@ahojky2 mne sa toto rozdelenie tiež vcelku pozdáva, nechala by som to tak, fakt maximálne tie dvere by som trochu posunula inak všetko ok 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?