projekty domu

4. nov 202150

Nejaké rady? Ďakujem.

• Tie detské izby sú malinké. Kľudne by sa dali zväčšiť aspoň o kúsok, keby sa zarovnaju obvodové steny, takto sú tam zbytočne vyklenky. Špajzu by som v tomto prípade zrušila. V spálni by som dala do šatníka len na stred polpriecku, aby sa dalo vstupovať do neho z oboch strán. V garáži kúpenú a wc radšej spojila do jednej väčšej miestnosti a isto by sa našlo ešte kadečo iné

• Ako bolo vyssie naposane zarovnat izby. Kuchynu a obyvacku by som vymenil. Zachod za hlavou postele nieje najstastnejsie riesenie. Oko bude ok o v spalni. Mate taky pozemok ze okna vykdu na tri strany?

• Vďaka. Tie detské izby sa určite rozšíria. Ten záchod za hlavou nie je bohviečo máte pravdu ale je to len nákres, sanitu a nábytok som kreslil len tak aby som si to vedel viac predstaviť. Jedná sa mi hlavne o rozmery izieb a celkovo miestnosti a vylepšenia. Áno pozemok umožňuje mať okná všade. Sused široko ďaleko nikde 🙂

• Sponzor fóra
  • @brtino  ahoj
    Áno pozemok umožňuje mať okná všade. Sused široko ďaleko nikde .... v tom prípade by som vymenila obývačku s kuchyňou, kuchyňa nech je na S a obývačka na J

• ak zvacsis izby avymenis tu obyvacku s kuchynou, tak to bude podla mna fajn a nejak mi tam nic ineho nevadi. to presvetlenie bude fajn, je super, ze budete mar takto sukromie v ramci inych daalekych susedov

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    atelier of architecture & design
    - projekty rodinných domov a interiérov
    Vizuálne návrhy záhrad, fasád rodinných domov a interiérov podľa Vašich požiadaviek. Vypracovanie projektovej dokumentácie pre potreby realizácie.
    Efektívna architektúra a výstavba energeticky pasívnych a nízkoenergetických domov vrátane PHPP.
    Články od našich partnerov
    Bude Európa prvý klimaticky neutrálny kontinent? Je to aj na vás
    Spoznajte najmodernejšie technológie, ktoré myslia na udržateľnosť
    Konvektory – kúria, chladia a rozumejú si s nízkoteplotnými zdrojmi vykurovania
    Archív článkov od partnerov