Projekty domu

Nejaké rady? Ďakujem.
Odpovedať
Tie detské izby sú malinké. Kľudne by sa dali zväčšiť aspoň o kúsok, keby sa zarovnaju obvodové steny, takto sú tam zbytočne vyklenky. Špajzu by som v tomto prípade zrušila. V spálni by som dala do šatníka len na stred polpriecku, aby sa dalo vstupovať do neho z oboch strán. V garáži kúpenú a wc radšej spojila do jednej väčšej miestnosti a isto by sa našlo ešte kadečo iné
Odpovedať
Profilova fotka
Ako bolo vyssie naposane zarovnat izby. Kuchynu a obyvacku by som vymenil. Zachod za hlavou postele nieje najstastnejsie riesenie. Oko bude ok o v spalni. Mate taky pozemok ze okna vykdu na tri strany?
Odpovedať
Vďaka. Tie detské izby sa určite rozšíria. Ten záchod za hlavou nie je bohviečo máte pravdu ale je to len nákres, sanitu a nábytok som kreslil len tak aby som si to vedel viac predstaviť. Jedná sa mi hlavne o rozmery izieb a celkovo miestnosti a vylepšenia. Áno pozemok umožňuje mať okná všade. Sused široko ďaleko nikde 🙂
Odpovedať
@brtino ahoj Áno pozemok umožňuje mať okná všade. Sused široko ďaleko nikde .... v tom prípade by som vymenila obývačku s kuchyňou, kuchyňa nech je na S a obývačka na J
Odpovedať
ak zvacsis izby avymenis tu obyvacku s kuchynou, tak to bude podla mna fajn a nejak mi tam nic ineho nevadi. to presvetlenie bude fajn, je super, ze budete mar takto sukromie v ramci inych daalekych susedov
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?