Premier 176 od prodomu

mate niekto skusenosti so stavbou totho domu, pripadne poznate niekoho kto ho staval? dakujem za vsetky navrhy a pripomienky :)
Odpovedať
nepoznám, ale pekný domček, ten vykier s výklenkom budu trochu drahšie, ale aj tak super...
Odpovedať
Pripajam link :) http://prodom.sk/?p=projekty&project=320
Odpovedať
@janazet29 vnutorne dispozicie hlavne na poschodi velmi slusne, ale celkovo ten dom vyzera zvonku strasne nemoderne, az mierne dost gycovo, hlavne vdaka tej skaredej loggii, ktora je podla mna v rodinnom dome ako kazdy vlastne balkon uplne zbytocna a iba stavbu zbytocne predrazuje a komplikuje.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Máme tento dom 3 roky, kúpili sme ho už postavený presne podľa projektu ( akurát ten stľp v obývačke nie je a ani si ho tam neviem predstaviť). Loggia nie je vôbec problém, je zasklená a využívaná. Izby sú fajn veľké, ale čas ukázal, že ak by som ho stavala ja, tak so zmenami. Pôdorys obývačky by sme natiahli do roviny, vypustili by sme rohové okná a dali by sme celú stenu sklo, krb by bol určite na inom mieste. Na chodbe : priestor pod schodiskom by zostal otvorený ( dala by som tam urobiť výsuvné úložné priestory), zrušila by som tam pôvodne plánovanú šatníkovú skriňu, stena by bola rovná. Kuchyňa : zrušila by som špajzu a kedže by bola rovná stena s chodbou, získala by som väčšiu kuchyňu a linka by kľudne stačila pokryť obsah špajzky. Dolná kúpeľňa : roztiahla by som ju smerom do súčasnej obývačky asi o meter, horná kúpeľňa je veľká ale v projekte zle rozvrhnutá. Na fasáde by som nepriznala žiadne drevo. Niektoré veci ideme zmeniť. Inak je dom mimoriadne svetlý, priestorovo príjemný. Pred tým sme mali väčší dom, takže sme hľadali niečo kde sa nebudeme cítiť stiesnene. Tento dom je určite fajn, už vstup do haly dýcha, ten vikier osvetľuje galériu a keď sú otvorené dvere na izbách je to pekná hra svetla. Než sa začne stavať treba si poriadne premyslieť každý kútik, čo niekomu vyhovuje, inému nemusí :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?