Poznáte projekt na bungalov s galériou?

Ahojte ,chystam sa stavat ....chcem vas poprosit ci niekto nemate odkaz na nejake projekty bungalovov s galeriou,alebo aspon foto s riesením schodiska a galerie a pod. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
nie je bungalov prizemny dom???
Odpovedať
Profilova fotka
bungalov je prizemny dom ale je tam moznost galerie.Z vonku neni na pohlad ziadny naznak,ze by sa nachadzala nejaka horna miestnost.Ja mam bungalov s galeriou,kde mam pohlad do obyvackovej a kuchynskej casti. ;-)
Odpovedať
ejco - nerozumiem dovodu mat galeriu - vyjdem po schodoch hore, aby som sa pozrela zhora na kuchynu a obyvacku??? :-D to naozaj realne robis?
Odpovedať
Trnavacka no radsej tak, ako vyjst hore a byt na zapratanej povale....a nemyslis ze by to mohol byt zaujimavy pohlad prave z tej obyvacky? Mne sa to tiez paci....na betonove stropy som sa pozerala cely zivot v panelaku a vyjst hore schodmi vo velkom otvorenom priestore a mat tam napriklad gauc a nejaky pracovny kutik moze byt super. Ejco a nehodila by si nejake foto?
Odpovedať
Profilova fotka
bungalov 872 od eurolineslovakia....
Odpovedať
Profilova fotka
trnavacka ako napisala guliverka.V projekte galeria nebola,ale zdalo sa nam zbytocne nevyuzity priestor(len ako povala),tak sme to riesili galeriou.Inak tam bol navrhnuty otvoreny strop nad obyvackou a kuchynou,tak sme to otvorili uplne.Tak mame o miestnost navyse a este ako vyhodu vidim v tom,ze nemusim mat stahovacie schody na povalu,ale mam normalne schody do galerie a dvere na povalu. :-DTak nemusim sa trepat so stromcekom cez maly otvor,alebo s niecim inym.
Odpovedať
ahoj ejco... nemozes tunaa hodit nejake fotky.. v lete xceme stavat takisto bungalov s galeriou takze inspiracia by urcite potesila... skus hodit tuna alebo ak mozes posli nejaku na mail: pjahoda@yahoo.com... vdaka mimi
Odpovedať
Profilova fotka
ejco-Ahoj,aj ja mám bungalov s otvoreným stropom a rozmýšlam nad menšou galériou.nemožeš poslať nejake foto ?bolo by to fajn.moj mail je gabbca@email.cz Diky moc.Gabika
Odpovedať
my sme taktiež prekopali celý katalógový bungalow a otvorili sme obyvačku s jedálňou do stropu plus dve strešné navyše. Neviem či riešiť výlez na stop schodiskom a tým pádom aj "akožegalériu" alebo iba nechať voľný pohľad. Dobrá inšpirácie sú v realizovaných stavbách Bungalow 772 na Eurolineslovakia.sk . Ak by mal niekto vlastné foto bolo by inšpiratívne. Vopred dík...:-)
Odpovedať
my mame tiez v galeriu. ci je to bungalow, to neviem, ale kebyze mam vybrat znovu, asi by som nemenila, akurat by somniekotre veci inac riesila co sa tyka strechy, kde by som umiestnila kotol. ozaj, mate hore radiatory?
Odpovedať
ahoj ja mám taký domec, kukni si album. mám drevené schody, hore som si sa dala spáleň, potom tam mám menší šatník a na konci je galéria + zábradlie 300 cm a odtiaľ sa kuk do albumu. je to krásne a keby som stavala opäť, tak opäť si to tam dám. snáď ti pomôžem 8-)
Odpovedať
to jolly84: pozrel som fotografie, niektoré veci sú dobrá inšpirácia a preto by som ťa poprosil o pôdorys. Máte totiž sedlovú strechu a tým pádom jednoduchšie riešenie, my máme valbovú a tak budeme dosť obmedzení v otázke variácií s priestorom, predpokladám že to bude skôr iba možnosť urobiť tam veľký šatník aby to nebolo iba obyčajné strešné skladisko.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Pomaly budeme mat projekt, ideme stavat bungalov s galeriou a chcela som sa opytat tych co maju galeriu, ako ste riesili osvetlenie(svietidla) v obyvacke ked tam nieje rovny strop. Davali ste aj stresne okna?
Odpovedať
ahoj my mame galeriu v obývačke no vlastne tam vobec nemame strop. a dali sme tam 2 strešné okná a objednala som luster ktorý sa spustí presne do dtredu obývačky. a vyzerá to veľmi pekne. je to veľmi priestranná miestnoť a plná svetla. my sme to robili podľa obrazku nižšie. len my mame 2 fr.okná nie 3 tak sme že aj strešné budú 2.
Odpovedať
Janka a nemas aj nejake foto ako bude ta vasa galeria vyzerat?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?