Poznáte dobrého projektanta z Banskej Bystrice?

Ahojte, vedel by nam niekto poradit dobreho projektanta v BB?
Odpovedať
Ahoj, tak dobrý projektanti sú: www.grape.sk/michal/, www.archin.sk/,www.tsobota.sk a vela dalsich najdes na http://www.zoznam.sk/katalog/Stavba-d.... A my máme projekt spravený u p.Sobotu.
Odpovedať
Ahoj....ja poznam pana Gondu...naozaj je dobry...vystaval pol bb...mozem dat kontakt do ip ak chces.
Odpovedať
@jane1234 pls posli mi ten kontakt na p. Gondu, DAKUJEM :-)
Odpovedať
@livia341 Dakujem za tipy :-) a vy ste si davali cely projekt robit u p.Sobotu, ci len nejake upravy a rady?
Odpovedať
zajtra budem s nim....opytam sa ci by mal zaujem o dalsi projekt...a dam vediet..oki?
Odpovedať
@jane1234 no to ja zatial viac-menej len tak orientacne zistujem projektantov, nic zavazne zatial. Dik
Odpovedať
ketrinka4 my sme si dali cely navrh (bez vody, elektriky,...) robit u p. Sobotu a další známi ľudia nám robia projekt. Každú chvílu má byť hotové.
Odpovedať
@livia341 ak tomu dobre rozumiem, tak on vam robi individualny projekt, ze? My by sme si chceli kupit katalogovy projekt, ale potrebovali by sme nejakeho projektanta, ktory by nam vlastne poradil, ze ci ten nas vybraty dom je vhodny na nas pozemok, ako ho najlepsie umiestnit, otocit na svetove strany a pripadne zakreslit nejake upravy......
Odpovedať
ketinka4 Asi si zle pochopila p.Sobota nam robil navrh a teraz nam robi projekt iny clovek nie p.Sobota a kedze idete si kupit projekt, tak skuste na p.Sobotu sa spýtať. Je mladý a skúsený, vie poradiť aj povedať si svoj názor, čo si on myslí. potom mi daj vediet ako ste pochodili.
Odpovedať
p. Potancok, na Uhlisku ma kancelariu
Odpovedať
@livia341 oukej, vdaka zatial
Odpovedať
@huma, a nemas nanho aj kontakt - mail alebo telefon? dik
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ketrinka4 poslala som ti IP, mam aj niekde telefon, ale skus najskor mail :-)
Odpovedať
@huma oki, dakujem :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Dobrý deň, potrebovala by som projektanta na strech a malu chodbicku, neviete poradit niekoho, ale nie draheho.A neviete kolko taky projekt cca stoji.bb
Odpovedať
@livia341 neviete mi problizne povedat co stoji taky projekt?
Odpovedať
@michaelabb11 náš projekt stavby stál 1300 eur,ale kedže potrebuješ iba strechu a chodbičku tak budeš oveľa menej platiť klikni si a pozistuj si, každý pýta inak http://www.zoznam.sk/katalog/Stavba-d...
Odpovedať
ahoj hladam dobreho projektanta na dom pomozte ak poznate niekoho za dobru cenu a co je z banskej bystrici.dakujem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@dikamilio zo zvolena ale to je kusok a2p.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Ak by ste sa nevedeli rozhodnúť pozrite sa na http://www.stavmaxbb.sk/cinnost/inzin... . Dokážu zabezpečiť komplet výstavbu, urobiť vizualizáciu domu, rekonštrukciu strechy, zatepliť a veľa ďalších vecí. S nimi máte v prípade potreby akoby všetko v jednom.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@jane1234 Dobrý deň. Máte skúsenosti s architektom p. Gondom? Ďakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Vie niekto poradiť projektanta v okolí BB , prípadne aj ukázať konkrétne návrhy ktoré robil ?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
hladam projektanta z bb na osadenie domu na pozemok a projekt prípojok el. a voda. ďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?