Pozemok 19x34m, aký dom by ste postavili

Zdravím, sme pred kúpou pozemku, mate niekto domček postavený na podobnom, širšom no kratšom pozemku? Prosím, foto 🙂 ďakujem.
Odpovedať
@dida712 Máme 18x34, no od ulice je kratšia strana a dlhá strana sa ťahá do zadu. V pohode sme bungalov 10,5x13,5. V predu máme 6 mestrov od hraničnej čiary, potom je dom, z jednej strany 2 a z druhej 5m od suseda a vzadu za domom nám ostalo ešte cca plocha 14x18m, čo je celkom slušne 😉 Nám to stačí.
Odpovedať
@valilajk tak to mate celkom dobre, len tento pozemok je do šírky... Čiže za domom nič a dvor do strany budeme musieť potiahnuť... A teda zvažujeme aký typ domu si vybrať 🙂
Odpovedať
9x15
Odpovedať
poschodovy, 8x12 prizemie, 8x9 poschodie. Pozemok taky nepravidelny, zhruba 18x30.
Odpovedať
@dida712 na tvojom mieste by som sa snažil odkúpiť aj tie parcely 42 a časť 43 a rozdeliť to na dva pozemky, oba s dobrým prístupom od cesty. S tým že ak ti to finančne nevychádza, môžeš jeden predať.
Odpovedať
@dida712 mame 33 od cesty x 23 dozadu. Treba zistit stavebnu ciaru, zastavanost. A da sa hocico postavit. Podobne pozemky na celej ulici. Niekto ma maly bungalov, my mame poschodovy dom. Podla preferencii.
Odpovedať
Mame 20*30, kratsia od cesty a mame podkrovny, na ulici aj bungalovy, aj podkrovne. Za nami je nova ulica a oni maju o troska mensie pozemky, tiez obdlznik, len dlha strana od cesty a maju bungalovy. Urobila sa tam developerska stavba, takze vsetci dalsi uz len bungalovy mozu stavat.
Odpovedať
@dida712 Sirka 34m a dlzka 22m.Pozri album.
Odpovedať
@marcel714 ako mas svetove strany? Tento ma hore sever takze by sa ziadalo okna orientovat k ceste a vlavo, aj ked mozno zhora by sa chytal zapad ked nic tienit nebude
Odpovedať
máme pozemok 21x110m. Máme bungalov 7,5x16,5 m. Z jednej strany 2,5 m od hranice pozemku a z druhej 11 m. Širščí dom sme veľmi nechceli, aby sa dalo prejsť traktorom alebo nejakým veľkým autom do zadnej časti pozemku.
Odpovedať
@wivik Vstup do domu je sever a zozadu je juh.
Odpovedať
Profilova fotka
Zrejme by som si tam dačo takéto predstavoval ( hrubé hmoty ) ale dá sa to zmenšiť ale naozaj nevieme ani len Vaše požiavky - koľko izieb, aké vybavenie, komfort a pod..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja by som tento pozemok nekúpila. Za mňa má viac nevýhod.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?