Pomoc pri posunuti steny

8. feb 201940

Ahojte chcel by som upravit projekt tohto domu je to bungalov ale potreboval by som odkrojit z tej jednej steny a zo strechy - 40cm (ako je to vyznačené tou čiarou) myslíte že radšej zarovnat potom aj ten vchod do jednej roviny? Bojím sa ze to bude zle vyzerať ten lom na tej streche kde to bude rozšírené.. Nemáte niekto nejaký navrh ako by bolo možné upraviť?

 • odrez z celho domu, ta strecha sa ti predrazi, bude blbo vyzerat a este aj komplikovana strecha = viac moznych chyb zhotovenia

 • @jancinr  podľa mojich predstáv, by sa zo strechou nemuselo odskakovať. Bude tam väzníkový krov, tak sa len zväčší šírka podbitia na tej ukrojenej časti.

 • @viktor811  nie som si ista, ci nahodou pana netlacia do takého riesenia odstupy od hranic pozemkov a susediacich budov. Ak ano, potom ani strecha nemoze presahovat...

 • @zita19  presne ako píšete, pozemok sa bohužiaľ zužuje a v tej časti sa približujem k susednemu pozemku a stavbe, keďže celý dom nechcem zúžiť na tých 9m tak asi jedine ostáva to cele zarovnat od toho rohu aj s vchodom na tých 40cm aj so strechou..

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  atelier of architecture & design
  - projekty rodinných domov a interiérov
  Vizuálne návrhy záhrad, fasád rodinných domov a interiérov podľa Vašich požiadaviek. Vypracovanie projektovej dokumentácie pre potreby realizácie.
  Články od našich partnerov
  Podľa čoho si vybrať schody na povalu?
  Ultratenká izolácia Kingspan – Najúčinnejšia tepelná ochrana
  Spoznajte účinné riešenia pre teplo a teplú vodu
  Archív článkov od partnerov