Pohoda 170

Zdravim ma niekto postaveny dom pohoda 170? Co ste menili?
Odpovedať
podľa mňa nemá chybu, až na ten stôl v obývačke, ktorý by ma nebavilo stále obchádzať, ale to je najmenej, to sa dá doladiť. Bohatý priestor, to je veľké plus
Odpovedať
Ja idem stavat buduci rok, nasiel som si projekt podorysu a upravil ho. Mne by na tom dome vadilo par veci, ale to je len moj nazor a nemusi to vadit Vam: 1) Pracka na poschodi. Nechcelo by sa mi nosit cez cely dom vyprate, ak chcem vyvesat pradlo vonku. 2) Kuchyna nema blizko komoru. 3) Spominany jedalensky stol nie je kam umiestnit. 4) Satniky na poschodi mi pridu zbytocne velke, taktiez okna v nich - uberaju na vyuzitelnosti. 5) Balkoniky vyzeraju efektne, ale efektivita? Ja som balkony zrusil - mam pozemok. Upravil som tento: http://fordom.sk/katalog-domov/dom_103 PS: moj projektant je uz mierne zufaly z mojich napadov :-D
Odpovedať
@nelimatej to podla mna je vec zvyku
Odpovedať
@bozsky_kaja ja byvam momentalne v poschodovom dome.pracka na poschodi mi vobec nevadi.praveze z vrchu dole nosit spinave veci by sa mi nechcelo. Niekedy sme susili vonku dole pradlo,bolo to vidiet z ulice a ked prisla navsteva tak to bol blby pohlad.komora je uplne fajn podschodami.tiez mame dalej komoru a vobec nevadi.stol je pravda trosku blbo.okna by som tiez zrusila,no kto to bude umyvat a ulozne miesta?len tolko cim vacsi dom tym viac blbosti.viem co hovorim.balkony male su onicom,spravila by som ked len jeden a vacsi na vesanie pradla.alebo treba kupit susicku. Myslite ze sa da postavit tento dom za menej ako dava promiprojekt?predstavovala by som si ze hrubu stavbu spravi firma a dokoncovacky by ostali na nas
Odpovedať
@katuch Ja planujem v dome sachtu na pradlo do technickej miestnosti/pracovne. Tam bude pracka a susicka. Susicka viac nici oblecenie, preto aj tu terajsiu mame len kvoli zime a tomu, ze za 420e bola pracka 9kg A++ a susicka 7kg B v jednom :-) Ja na blbosti planujem pristavit garaz/vedlajsu budovu, ked budu peniaze. Dovtedy bude druha detska skladom. Za menej, nez na stranke uvedenych 70tis svojpomocne to urcite nebude. A to tiez bude dost na hrane, lebo od 1.1.2015 treba stavat minimalne nizko-energeticke domy a tu pri tomto nikde nevidim energeticky certifikat = neviem, ci splna potrebne pravidla, alebo treba dodatocne zateplit.
Odpovedať
nema nahodou niekto postavenu pohodu 170, alebo heluz pohoda alebo solar? zaujima ma interier
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?