Máte skúsenosti s atypatelier.sk ?

Profilova fotka
ahojte, má niekto skúsenosti s týmto architekt. ateliérom zo Žiaru nad Hronom? ja od nich kupujem (na 90%) projekt č 99 v.1... http://www.atypatelier.sk/rm99v1.html díky za každý názor :-N
Odpovedať
Staviame podla ich projektu RM 102, v projekte chybal poziarny projekt na dom, na stavebnom urade to vyzadovali, musel som si dat urobit dodatocne. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Typ domu – každý má svoj štýl, takže nebudem vravieť čo sa mi páči alebo nepáči – asi by sme sa nezhodli. Jediné čo musím vytknúť je – nelogický výčnelok pri schodisku, nesimetrický výčnelok a okná v jedálni. Ďalej by ma zaujímalo ako pán architekt doriešil izolovanie stropu, resp. balkóna nad jedálňou a taktiež zbytočné predraženie nepr. ukladanie pomúrnice v ľavej časti a guľatý stĺp. Len toľko. Veľa štastia. A už len posledná správa, ja viem spraviť individuálny projekt podľa vašich predstáv za 1200 eur so všetkým.
Odpovedať
Plamen, neverim. Kolko platis profesiam?
Odpovedať
Profilova fotka
dzairo Tak to nemôžem povedať. To je ako keby si sa pýtal v obchode že za koľko ste to kúpili? :-) Samozrejme že mám svojich profesistou s ktorými spolupracujem, hľadal som ich dlho ale našiel som. Prečo? 1200 eur je základná verzia. Aj auto nestojí každé rovnako. Boli domy aj za 2500 eur. Záleží od veľkosti, náročnosti atď., ale klasické domčeky 3-4 izby v pohode 1200-1400 eur.
Odpovedať
OK
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?