Máte dom podľa Bungalovu 168?

8. máj 2021190

Ahojte.ma niekto dom podla projektu bungalov 168 od prodom...popripade nieco podobne?

• mame tento projekt bungalov 168 ...
    @zuzanapi11

• @lilih  Máte tento dom?

• @lolalita  momentálne mám vypracovaný projekt (trochu pozmenený) a čakám na stavebné povolenie

• Sponzor fóra
  • My ho staviame

• @k1803  ahoj, máte aj nejaké foto zo stavby?

• A aj sa chcete nieco k tomu projektu opytat?

• @erik4827  ja som vam písala súkromnú správu

• Aj ja by som ho chcela,len si neviem rady s oknami- na jwdnej dlhej strane tieni sused.

• @erik4827  
    Neviem si predstaviť dlhodobú funčnosť posuvných dverí na terase...

• Ahojte, my ho máme už postavený(ideme na dlazby, parkety atd.), keby chcel niekto niečo poradiť( technicky, fotky...) naše riešenia atd.
    Vela sme si sami robili.

• @ondrix  prosim ako ste riesili rozlozenie kuchyne s obyvackou???staviame nieco velmi podobne..a vnutorny priestor na sirku mame 7,20m a riesim co kam dat,kuchynu,jedalen,obyvacku..dakujem

• @ondrix  @karmenocka  @geripixi  @4nika10  @erik4827  ahojte....no ako staviate tento domček??? my už ideme na kúrenie...zatiaľ som spokojná s projektom, a vlastne aj všetci mi.hovoria že dávno nevideli tak dobre všetko usporiadané 🤷‍♀️🤷‍♀️

• No staviame veľmi podobne niečo.projekt sme si dávali robiť individuálne a potom som si všimla ze to je dosť podobne tomuto domceku

• Len sme si nechali dorobit terasu a trosku mame inak vnútorné priecky

• @k1803  už bývame polroka ☺️ sme spokojní, zatiaľ by som nemenila nič 😀

• Sponzor fóra
  • @4nika10  dosť miesta všade??? síce už sa meniť u nás nič nedá len tak sa pýtam 🙂 nemáte nejaké foto??? kuchyňa či obývačka 🙂

• @k1803  miesta je dosť, ale máme malé bábo takže všade, kde je kus miesta sú hračky, hojdačka, stolička, podložky, ihrisko... Fotky pošlem do správy ☺️ v akom štádiu stavby ste?

• @4nika10  verím 🙂 mám už 2rocnu, ale stále je to rovnako a to zatiaľ bývame v spodnej časti domu u rodičov, niečo ako 2izb byt + trochu viac 😂 ....momentálne máme potery omietky a cez víkend na sadrokartón...takže ešte dlhoooo do finisu

• @zuzanapi11  ahoj...my máme od prodomu bungalow 139..tiež niečo rozmerovo menšie..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vizuálne návrhy záhrad, fasád rodinných domov a interiérov podľa Vašich požiadaviek. Vypracovanie projektovej dokumentácie pre potreby realizácie.
    Projekty, návrhy, vizualizácie, výroba a montáž nábytku na mieru pre moderné aj klasické interiéry rod. domov a bytov. Cenník na www.inovacio.sk 
    Efektívna architektúra a výstavba energeticky pasívnych a nízkoenergetických domov vrátane PHPP.
    Články od našich partnerov
    Betónové tvárnice pre stavbu vašich snov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Archív článkov od partnerov