Má niekto postavený dom Elko 110?

Zobraz úvodný príspevok
Rad by som videl interier tohoto domu ale nikde to nemozem najst.
Odpovedať
1
2
@mirka841 ahoj. A aka firma vam ho stavia, za aku sumu? Tiez by sme chceli tento domcek. Zakladovu dosku robite svojpomocne, co vas vyjde?
Odpovedať
Profilova fotka
@janesa30 ahoj, staviame ho svojpomocne, základová doska komplet cca 6000 euro :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marci2305 projekt sme si dali prekreslit podľa toho z netu s menšími úpravami :-) fotky potom pridám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ak mate zaujem mam fotoalbum s nazvom elko 110 😊 veronikakuklik87
Odpovedať
@veronikakuklik87 Super...konečne niekto, kto má fotoalbum..Idem kuknúť :-) Ďakujem ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, pridavam aj ja fotoalbum nasho domu Elko 110 s upravami :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janesa30 Ahoj, my ho momentalne staviame, svojpomocne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@22adam Ahoj, pozri moj album, musim pridat nove fotky, mame uz hotovu strechu aj zalozene okna :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@jardooo Dobrý vecer, mal by som na vas prosbicku, rozhodli sme sa pre dom elko 110 a chcel som vas pekne poprosiť, ci by bolo mozne vidiet vas domček :) dakujem za odpoved a dufam ze neobťažujem. Pekny vecer prajem
Odpovedať
@andrejxy ahoj mohl by jsi mi napsat na email riedl1@seznam.cz . Chtěl bych odkoupit projekt na tento dům.
Odpovedať
milos333 dobry den,s priatelkou chceme stavat dom na zahrade a nevieme sa rozhodnut ci sa tam vojde,pozomok je trocha divno tvarovany ale nemame na vyber,zaciatok pozemku ma 9 metrov a rozsiruje sa iba na max13metrov a cely je dlhy max 19metrov radi by sme skusili taky dom v tvare pismena L bez krovu iba rovna strecha a chcel by som poradit ci je tato myslienka spravna alebo skusit nieco poschodove.dakujem za akykolvek nazor
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
http://www.nehnutelnosti.sk/2779653/m... - L110 na predaj :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@dwandy dobry den mate postaveny elko 110? nepridate par foot ako to vyzera? velmi sa nam paci ale niesme stale rozhodnuty ci zvitazi.dakujem
Odpovedať
@katttka1981 dobry den prosim vas nepridate nejake foto domceka?tu alebo po pripade do sukromnej spravy? velmi by ste mi tym pomohli.dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
@flexo6661 mozes pozriet moj album :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marci2305 kuk album :)
Odpovedať
Profilova fotka
@2petruska8 Dobry den, mozete si pozriet moj album ak je to pre vas este aktualne.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte, tiež nás zaujal tento projekt, chcem sa spýtať, tých čo už bývajú, riešili by ste niečo inak ak by ste do toho mali ísť ešte raz, myslím dispozíciu, alebo niečo iné?
Odpovedať
Profilova fotka
@olinka166 Mozno by som za spalnu dobudovala vlastny satnik, zisiel by sa :) a zvacsila obyvacku, miesto nikdy nie je dost :D inac vsetko je OK :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@katttka1981 Zdravim, Prepacte ze rusim...ale chceli by sme stavat dom od djs L110 a chceme tam spravit presne take iste upravy ako ste vy robili..medzi spalnu a kupelnu dat pracovnu 🙂 ako ste spokojny z domcekom? Odkial ste prosim Vas? Nedalo by sa prist pozriet? Velmi pekne Vam dakujem za odpoved a pomoc pri rozhodovani. S pozdravom Stano Kos
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...staval niekto tento dom?
Odpovedať
@stanislav_kos uz byvame
Odpovedať
@pemo83
Odpovedať
@stanislav_kos Aj my mame uz postaveme aj byvame. No mame ho dost upraveny a dokonca s obytnym podkrovim.
Odpovedať
Profilova fotka
@stanislav_kos ahoj, my sme od Trebišova, uz ste si vybrali projekt?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Zachvili kolaudujeme 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?