Linear 327 od PromiProjekt

Ahojte, planujeme kupit projekt rodinneho domu Linear 327 od Promiprojektu. Nestavia nahodou niekto tento domcek, pripadne nepoznate niekoho, kto si ho zakupil? Potesili by ma aj vase nazory na tento dom, pripadne na firmu PromiProjekt 8-) Dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@fehi tak smelo do kupy tesim sa na foto :) osobne nepoznam nikoho na MS zeby niekto staval tento dom
Odpovedať
Ahoj prave dnes sme boli v promiprojekte sa na neho informovat :) kupeny ho nemame, ale mame vazny zaujem. v BA a okoli postaveny nie je, najblizsie vraj v KE.
Odpovedať
@blue_moon akurat som sa dozvedel ze ho planuju stavat aj pri Pezinku....skoda ze este nieje....rad by som ho videl nazivo....planujete ho aj vy kupit? nahodou o kupe ste sa nebavili? ze kolko to cca trva....a co treba este dokupit aby som mal kompletne dokumenty pre stavebne povolenie a samotnu stavbu? Dakujem :)
Odpovedať
vlastne ano, vidis, to som zabudla povedat... hej, planuju ho stavat pri PK. ale nam to nepomoze, lebo my chceme zacat co najkor. kolko trva dodanie projekt neviem, lebo zistovat info bola mamina. ohladne dalsich poloziek spominal tusim cca 500-600 eur. ale za co presne tiez neviem, lebo mama si nespravila poznamky :) budem im pisat do mailu. akurat co jej dali je projekt 1:50 pracovnu verziu. detailny vykaz vymer nechceli ani dat, ani predat pred zakupenim projektu. my este zvazujeme SENZA od apexu. su velmi rovnake. tam ideme buduci tyzden. oni chcu za projekty sieti + osadenie na pozemok 500 eur. ostatne velmi neviem ani co potrebujeme - my sme totalny laici :(
Odpovedať
@blue_moon Dakujem za info.....akurat som pozeral ten SENZA projekt, ale mne osobne sa viac paci Linear 327:). Fuha dalsich 500eur. za pripojky a osadenie? to je dost. My chceme tiez zacat stavat cim skor...ale ako vidim sucasny stav na uradoch, tak skoro to nebude :(
Odpovedať
my mame stavebne povolenie uz od developera. na stavebnom urade mame vraj poziadat iba o zmenu stavby / stavebnika pred dokoncenim stavby. tak dufam, ze to tak bude, lebo tak nam to interpretoval developer. kde chcete stavat - kde mate pozemok a aky velky? my mame 525 v zahorskej bystrici a vraj je dom takej velkosti ok.
Odpovedať
@blue_moon my chceme stavat v Bratislave-Podunajske Biskupice...pozemok cca 470m2 + 200m2. Dnes som akurat dostal odpoved o uzemno-planovaciu informaciu z Miestneho uradu, ze zamer vystavby nieje v rozpore s uzem.planom mesta (po dva a pol tyzdnoch po podani) :D takze mozem konecne zacat vybavovat projekt a povolenie (uz nech to je zamnou).....to mate fajn ze uz mate povolenie, kopec usetreneho casu a nervov....
Odpovedať
preco sa ti paci viac ten linear? zaujima ma tvoj nazor... my sa nevieme rozhodnut :( ale som rada, ze sme sa posunuli, lebo doteraz sme sa nenormalne motali v kruhu... az sme isli pred 2 tyzdnami k mojmu bratrancovi na ciernu vodu a hned sme mali realny obraz a zistili sme, ze nam vyhovuje dispozicia do L.
Odpovedať
@blue_moon ako myslis tu dispoziciu do L? na Ciernej Vode su podobne stavby? Linear sa mi paci viac aj vizualne z vonka, ale ma aj oddelenu kuchynu + spajzu, kupelnu na prizemi a celkovy podorys sa mi paci viac ako u Senza projekte. A treba tiez povedat ze Linear je o 400eur lacnejsi! Celkom zaujimavy projekt je aj ‎Villa M / apex (tiez rovnaky styl). Ale stale vyhrava Linear :-D
Odpovedať
ano VILA M je dokonca prajsia ako SENZA. je to drahsia dvojicka... ale je mimo moj budget. ano, linear ma kuchynu mimo, co moze byt aj vyhoda, aj nevyhoda... niekedy ked su tresky-plesky v kuchyni tak to urcite rusi tych, co su v obyvacke... ale zas spojeny priestor vyzera pekne...je to teraz trendy. a predstav si, ze som sa tu pytala ludi, ci preferuju oddelenu, alebo spojenu kuchynu a 99% povedalo, ze spojenu. tak si pripadam trocha ako ufo, kedze mne sa tiez viac pozdava oddelena :) kupelna dole je super, pre nas nevyhnutnost - mame psika. sice maleho yorkshira, ale aj ten sa zasvini :) nas povodny zamer bol, ze dame uzky a dlhy dom... ale stale nam vadilo, ze nam budu vidiet ludia do dvora, kedze my chceme dvor skor zboku, lebo vstup mame z juhu t.j. priestor za domom mame taky skoro sever a nechceli sme mat terasu a dvor do ulice. ale bratranet to ma urobene tak, ze skoro celu sirku pozemku mu zabera dom a garaz a tym padom tvori stavba prekazku pri pohlade do dvora - mrkni foto
Odpovedať
@blue_moon Celkom fajn to vyzera :) ked sa este vratim ku kuchyni, oddelena je hlavne preto dobra, ze ked sa vari/vypraza nieco moc aromaticke, nieje to citit v celom dome. jj, tie projekty od Apexu su celkovo nejake drahsie...tiez nemam moc penazi na rozhadzovanie, takze musim rozmyslat racionalne :) My planujeme este ten Linear trosku upravit....garaz tam nepotrebujeme (a ani nemozeme mat vzhladom na pozemok) cize planujeme posunut kupelnu trosku dopredu (+zvacsit ju) a medzi spalnou a kupelnou spravit satnik.....zvysok nechat na malu izbu c.2 na prizemi...
Odpovedať
ved si pisal, ze pozemok mate 400+200 ojojoj... my garaz musime. najradsej aj dvojgaraz by sme chceli, ale to je utopia :( inak by sme urcite chceli. budete stavat na kluc? mas zistene nejake ceny? ja som pocula take, ze 1000 eur s dph na m2 je realna cena. pri pasivnom cca 1200 eur s dph na m2
Odpovedať
Článok sa načítava...
garaz planujem zvlast....na tej casti pozemku 200m2. Stavat planujem svojpomocne...bude to sice makacka ale usetrim min.50% financii. Nedavno sme postavili segre dom, takze zopar skusenosti uz mame.
Odpovedať
tak to mate uz dost skusenosti :)
Odpovedať
linera 327 - projekt dodaju za cca 3 tyzdne
Odpovedať
tak dlho? mne hovorili ze 5-10 dni....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte my staviame Linear 327, ale robíme ešte len základovú dosku a trošku sme si ho tiež pozmenili. Hlavne sa mi tiež páčila tá oddelená kuchyňa.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj my chceme stavat nieco podobne na tento typ domu,my sme mali vybraty od prodomu cuber 5 ale sa nam nezmesti na pozemok ani po upravach(uz by to aj tak nebolo ono) tak si navrhujeme nieco podobne mame pozemok takmer 1700m ale co z toho ked je siroky len 13,5m :-( takze musime sa prisposobit ale co uz...
Odpovedať
@evi77 ahoj, a kde ho stavate? ja stale cakam na stav. povolenie :(
Odpovedať
Staviame v okrese Partizánske, tiež sme ho o pol metra zužovali aby sa nám zmestil na pozemok. Máme nerovný terén tak chlapi rozhodli, že bude aj pivnica.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ahojte, máte někdo postavený už tento dům? Bylo by možné, ho vidět na vlastní oči?
Odpovedať
@blue_moon Ahojky, prosím tě, ty víš, kde stojí tento dům? Nemá někdo náhodou nějaké fotky k dispozici, nebo předělaný projekt?
Odpovedať
@fehi Ahojte, máte někdo postaven již tento dům? Bylo by možné, ho vidět na vlastní oči?
Odpovedať
@smoulinka51 ahoj...my ho mame uz...sice iba hruba stavba zatial....pozri album :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte, mate ho niekto uz realne postaveny? Kolko Vas stala stavba? dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?