Laguna 422 od Promiprojektu - vaše názory

Pozemok uz konecne mame...a tento domcek sa nam zatial najviac paci.... :-p
Odpovedať
ahoj,aj nam sa paci,az na tu priecku v obyvacke.neviem ,ci je nosna.. :-)
Odpovedať
cauko, asi bude nosna, je tak hrubsie nakreslena...uvidime. Toto je nas uz 4ty projekt co sa nam paci, ale stale nieco najdeme:)
Odpovedať
a to sa mi nepaci,ma to tak kamos a moc sa mi to nevidi..
Odpovedať
preco? co to opticky zmensuje priestor?
Odpovedať
rusi to kontakt obyvacka-kuchyna,tatko vari,mamka strikuje,pocuju sa len sa nevidia.. :-D
Odpovedať
Ja uprednostnujem oddelenu kuchynu od obyvacky, nemusim mat v celom dome "smrady" z varenia a ked mam nap. v kuchyni neporiadok z velkeho varenia a niekto pride, nemusi to vidiet. Vec vkusu... A ked sa v dome akokolvek pracuje, nemusime sa pri tom predsa furt na seba pozerat, nie? Lepsie si mamka uzije tatka, ked si sadnu vedla seba :-D Inak si myslim, ze dispozicia je celkom dobra, len vsetky tie tri dvere do izieb vedla seba by som urcite zmenila - aby ste sa na chodbe nahodou nezrazili, ked vyjdu ludia nahodou naraz z viacerych izieb... :-D
Odpovedať
pekny podorys...velmi podobny tomu nasmu az na to ze vaci... :) mne sa paci
Odpovedať
stanica: poradím, varte voňavé jedlá :-)
Odpovedať
ale brutálna cena, teraz taký jeden staviam ale za 75tis.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte, aj my sme si ho vybrali. Tiež budeme mať kuchyňu oddelenú od obývačky, a chceme tam len jeden vchod, ten bližšie k chodbe. V kuchyni budú balkónové dvere a okno. Viac nám vyhovuje oddelená obývačka a kuchyňa, ale to závisí od každého osobitne. :-)
Odpovedať
tak my sme tu lagunu troska prerobili.. :-) ale este to nie je konecne riesenie
Odpovedať
Aj mne sa tento domcek velmi paci a rozmyslam nad nim. nema niekto realne fotky, ako to vyzera hotove, resp. pred dokoncenim? a co sa tyka ceny, tak mi pride prehnana.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
aj mne sa najviac paci tento projekt, len chcem tu priecku medzi kuchynou a obyvkou potiahnut a dat zasuvacky dvere a kolko cca vyjde cely domcek, nie na kluc? z coho ste stavali?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?