Kvalitnejšia záhradná chatka

Dobrý deň strechári, možno má niekto skúsenosť a poradí. Prosím o tip na drevenú záhradnú chatku . Mala by byť v demonte, pretože na pozemok v záhradkovej osade sa nedostane ťažká technika. Mala by to byť chatka nie z Obi alebo Merkury. Niečo pevnejšie, trvácnejšie. Kde takú zoženiem? Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@silvikam skús nájsť niečo poľské ... poliaci sú v tom machri a ceny majú parádne dovezú, zmontujú neviem presne aké to chceš či len na náradie, abo aj na prespatie niečo väčšie ale išiel by som cez poliakov...
Odpovedať
@silvikam presne tak poliaci sú na to borci.slovaci už nevedia čo za to pytat. tiez chcem v budúcnosti kúpiť nejaký domcek
Odpovedať
@silvikam na ebay.de kupis za 1800-€, hrubka stien 4cm aj s podlahou, rozmer 5x4m.Tu nevedia co maju za to pytat.
Odpovedať
@dexter89 @fernando @originalx , ďakujem Vám. Chatka by mohla byť aj na prespatie, na jednu noc. Takže trošku väščia. V lete si tam s deťmi chodíme opekať a takáto možnosť by sa mám páčila, ostať tam dlhšie ako pár hodín, vedieť sa niekde zložiť, vypiť kávu. Ďakujem Vám za Vaše tipy a postrehy. Áno na SK takéto chatky stoja od 2,500 € vyššie aj do 6.000 € som videla, ale tak záeží aj od hrúbky dreva. Zas moc investovať nechceme, pretože rátame aj s prípadným vandalizmom, ikeď dlhé roky sa tam nič nikomu nestratilo.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dobrý deň, ponúkame záhradné chatky od renomvaného výrobcu LASITA MAAJA . Našu ponuku nájdete na https://www.drevo-domy.eu/zahradne-do... Pekný deň
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@originalx ... uvažujem nad zahradnym domčekom na záhradku, máte nejaký kontakt na Poľské firmi, prípadne či niekto iný má nejaké skúsenosťi s zahradnymi domčekmi z Poľska,foto domčeka na inšpiráciu poteší... Ďakujem...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?