Kúpeľňa - sever vs. juh?

Profilova fotka
Ako máte situovanú kúpeľňu a ako ste spokojní?
Odpovedať
urcite na sever...ak to je mozne
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si myslim, ze skor na sever... na juznej strane by som si nechala priestor na pouzivanejsie miestnosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vďaka. máme ju tak zatiaľ v projekte ale vyrastala som v dome kde bola kúpeľňa na severnej strane a kvôli tomu chladu a vlhku keďže tam vôbec nesvietilo slnko som si povedala, že do svojho domu ju umiestnim na slnečnú stranu. je vôbec niekto kto ju má na juhu na úkor obytnej miestnosti?
Odpovedať
Profilova fotka
viem si totiž predstaviť, že by som ju vymenila so spálňou - v spálni uvítam chladnejšie, v kúpeľni by som prijala teplejšie... čo vy nato? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte_ja mám kúpeľne na západ a v tej väčšej je naozaj až až svetla, pokojne by som brala aj východ, sever skôr nie ako áno. ak je na sever odporúčam ju ladiť do teplých tónov. západ a juh by zas mal byť skôr v studených tónoch..biela, modrá a pod. ;-) mirusikp_my máme spálňu na sever, mierne chytáme východ a je svetlá a príjemná :-) od augusta ju skúšam. aspoň zatiaľ sa tak javí :-D
Odpovedať
mirusikp, my máme koupelnu na jih a jsem spokojená, máme světlounké obklady, takže když tam ještě svítí sluníčko, tak je pěkně prozářená ... když je venku velké horko, tak zatáhnu žaluzije ... já jsem světlomil ... známí, ji maj na sever a připandu si v ní vždycky jak v temné kopce, takže toť můj názor :-)
Odpovedať
Mame kupelku na juh a nemenila by som....spalna je v chladku a v lete je tam super a v zime sa kuri:-D
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem daniela6 - si môj človek 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
super baby, potešili ste ma.
Odpovedať
my sme mali kupelnu na západ- milovala som slnko ktoré tam pri západe svietilo a hádzalo tam teplé oranžové tiene... teraz mame dve kupelne na sever... ta spodna je fakt ako kobka, lebo je pred nou ešte aj zastrešená veranda... tá horná je uplne super, ma velke strešné okno, takže ju mam rada ... svetlo a slnko sa do nej pekne odráža, takže jej severna orientácia vobec nevadí... ja osobne by som si dala na juh asi spalnu, lebo v nej pobyvam dlhšie ako v kupelni ... ale ked to citiš inak, urob to tak, ako sa Tebe páči...
Odpovedať
my mame obe kupelne na vychod. Nam sa to zdalo idealne a nelutujeme
Odpovedať
Profilova fotka
Viem, že vízia teplej južnej kúpeľne je lákavá, ale za cenu ukrátenia južnej strany zo spoločenskej miestnosti by som ju nechala radšej na severe... Ak by išlo o južnú spálňu, tak v tom prípade by som tam kúpeľňu dala a izbu na sever - mám rada chladné spalne, ale len v prípade, že slúžia len na spanie - žiadne čítanie, pracovný kút ani nič podobné.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my mame tiez 2 kupelne a obe na severnu stranu..presne tak ako fra - v hornej je stresne okno..a v dolnej nam tieni trosku plot..presne tak nam to vyhovuje..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?