Ktorý projekt na pozemok 15,5 x 32? Zast. plocha 100 m2

Prosim o rady a tipy. Vyzera to tak, ze mam kupca na moj dom a opat by som sa chcela pustit do dalsieho. V mojom okoli su vsetky pozemky na predaj +/- so sirkou 15,5 m a dlzkou od 26 - 32 m. Jeden z nich kupim. ZP 100 m2 preto, aby som mohla spojit UR a STP bez nutnosti magistratu. Uspora casu min. 4 mesiace. Zacinam riesit projekt, dam si ho v konecnom dosledku urobit projektantovi, ale podla mojho navrhu. Nech ho potom vylepsi a dorobi... Sirka domu max. 9 m. Nie spajza, nie uzatvorene zadverie, dve kupelne (1 pre hosti a pre detsku izbu a 1 zo spalne). Nie technicka miestnost (pivnica 5 x 5 pod domom). Obyvacka prepojena s kuchynou. Spalna na SZ nevadi. Krbove kachle s priamym napojenim do komina, takze netreba robit murovany komin. Montovany drevodom. Schody preto, aby som mohla v buducnosti zobytnit podkrovie. Nie garaz. Vela ulozneho priestoru. Malo dveri. Kotol umiestnim bud v kupelni alebo v pivnici. Poradte. Vcera som si nakreslila 10 "projektov" podla danosti pozemku a mojich preferencii. Potrebujem z toho vyselektovat 1-2, s ktorymi sa da dalej potom pracovat. Strecha este neviem aka, bud pultova alebo sedlova, aby sa dalo urobit casom podkrovie. Strasne by som chcela mat prekrytu terasu, ktora sa da vyuzivat celorocne, ale prezijem aj bez nej. Za vsetky rady a pripomienky vopred dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@compra dobry den, mozem sa spytat, v akom programe ste si tie projekty navrhli? my tiez teraz zvazujeme a chceme si prichystat vlastny projekt, kt. potom dame spravit projektantovi a tiez mame podobny problem, maly pozemok podobne rozmeru vasho. Dakujem
Odpovedať
Robim si to v Turbo Floor plan od ceskeho vyrobcu Spinar software. Maju na stranke demoverziu, ale ja som si potom ten program aj kupila ked som robila prvy dom. Nestoji tak vela a pomohol mi hlavne so zahradou. Co kde nasadit a ako to bude vyzerat napriklad za rok alebo za 5 rokov. Chvilu mi trvalo, kym som sa zorientovala, ale urcite sa da vyuzit aj na viac veci ako ho mam ja...
Odpovedať
@compra Ahoj, já bych se klonil k návrhům 2 a 4, podle toho jak jdou v pořadí za sebou. Líbí se mi tam víc uspořádání obytného prostoru s kuchyní a oddělení od prostor na spaní. Ale jinak myslím, že můžete projít i všechny Vaše návrhy s projektantem a on Vám k tomu řekne taky své. Hodně štěstí při plánování a následné realizaci.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?