Kto stavia bungalov 963 od Euroline?

Zobraz úvodný príspevok
-kto ho staviate sem s radami -kolko vas co vyslo,atd... -mam hotovu platnu,pripraveny material (porfix,drevo na krov,bramac),cakam na pocasie-asi najskor zaciatok maja
Odpovedať
1
11
12

Odpovedať
@alinka333 Líbí se mi ta barevná sladěnost. Fakt hezké.
Odpovedať
Zdravim stavali ste niekto tento dom svojpomocne? kolko vas to vyšlo, pripadne ma ho niekto postaveny v okoli Bratislavi a Senca? dakujem
Odpovedať

Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Páči sa nám tento dom, no zdá sa mi malá obývačka, keď je v nej aj stolovanie....Nie je tu niekto z Martina alebo okolia, kto by bol ochotný nám ukázať svoj domček, aby sme mali predstavu?
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne staviate, zase ďalšie a ďalšie nápady, ja za 4 roky bývania som celkom spokojný, aj keď niektoré veci by som pomenil, ale ináč pohoda
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahojte chceme staviat bungalov 963 ak by bol dakto ochotny nam ho ukazat boli by sme mu velmy vdačny :-)Dakujeme
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Halooo,uz mame zakladovu dosku riesime krov,to sem uz vazne nikto nechodi?POTREBUJEME PORADIT. DAKUJEM :-(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Profilova fotka
@lukaspn po dlhom case som sem zavitala ze ci tu pribudlo cosi nove ale po dlhom case veru nic. Vy ste sem pisali skoro pred rokom takze uz urcite aj byvate. Mohli by ste dat fotky ako byvate :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Ahojte, v Aprili sme začali ale s trochu upraveným projektom a samostatnou garážou 👋
Odpovedať
1
11
12
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?