Menu Forum

Kto máte bungalov567 od Euroline?

27. nov 2011  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
janikovce79
Registrovala sa 12. apríla 2011 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok.
fotoportrét
fotoportrét
janikovce79
Registrovala sa 12. apríla 2011 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok.
 ahojte, je tu niekto kto máte bungalov 567 od euroline? my ho máme, nedávno sme sa nasťahovali, so zariaďovaním to ide pomaly, tak by som sa rada nechala inšpirovať a nakukla k vám do fotoblogov emoticon
12. apr 2011 o 14:14  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
evi55
108
Registrovala sa 12. júla 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 138 príspevkov. Má 27 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
evi55
108
Registrovala sa 12. júla 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 138 príspevkov. Má 27 priateľov.
 áno emoticon aj my by sme sa radi inšpirovali vašim
21. máj 2011 o 00:34  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
freska
1
Registrovala sa 30. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 2 príspevky. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
freska
1
Registrovala sa 30. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 2 príspevky. Má 4 priateľov.
 ahoj, chcela som sa spytat, ci ste si dom stavali svojpomocne alebo na kluc, a ci nizkoenergeticky, alebo aky... a zaujimalo by ma ake mas skusenosti s eurolinenom... zvazujeme tento isty bungalov emoticon
13. aug 2011 o 16:59  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michalsziraki
Michal Sziráki
PRO

Stavebné a montážne firmy - Okres Dunajská Streda
fotoportrét
fotoportrét
michalsziraki
Michal Sziráki
PRO

Stavebné a montážne firmy - Okres Dunajská Streda
 eurolines? pohroma nech ho nechvalia bo teraz ho staviam svagrine a projektantka ho takmer prerobila cely strecha je taka ze krov unese iba tolko ze keby napadol polmtrovy sneh by padol tak pozor na vsetko som murar a suhlasim stou architektkou prepcitavala to! robievam za rok aj 5 az 8kusov na kluc vzdy boli dosrate!!!!!!!!!!!§
27. nov 2011 o 00:53  •  michalsziraki@gmail.com  •  Páči sa mi to