Menu Forum

Kto máte bungalov567 od Euroline?

27. nov 2011  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
janikovce79
Registrovala sa 12. apríla 2011 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok.
fotoportrét
fotoportrét
janikovce79
Registrovala sa 12. apríla 2011 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok.
 ahojte, je tu niekto kto máte bungalov 567 od euroline? my ho máme, nedávno sme sa nasťahovali, so zariaďovaním to ide pomaly, tak by som sa rada nechala inšpirovať a nakukla k vám do fotoblogov emoticon
12. apr 2011 o 14:14  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
evi55
108
Registrovala sa 12. júla 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 138 príspevkov a 1 inzerát. Má 27 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
evi55
108
Registrovala sa 12. júla 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 138 príspevkov a 1 inzerát. Má 27 priateľov.
 áno emoticon aj my by sme sa radi inšpirovali vašim
21. máj 2011 o 00:34  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
freska
1
Registrovala sa 30. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 2 príspevky. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
freska
1
Registrovala sa 30. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 2 príspevky. Má 4 priateľov.
 ahoj, chcela som sa spytat, ci ste si dom stavali svojpomocne alebo na kluc, a ci nizkoenergeticky, alebo aky... a zaujimalo by ma ake mas skusenosti s eurolinenom... zvazujeme tento isty bungalov emoticon
13. aug 2011 o 16:59  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michalsziraki
Michal Sziráki
PRO

Stavebné a montážne firmy - Okres Dunajská Streda
fotoportrét
fotoportrét
michalsziraki
Michal Sziráki
PRO

Stavebné a montážne firmy - Okres Dunajská Streda
 eurolines? pohroma nech ho nechvalia bo teraz ho staviam svagrine a projektantka ho takmer prerobila cely strecha je taka ze krov unese iba tolko ze keby napadol polmtrovy sneh by padol tak pozor na vsetko som murar a suhlasim stou architektkou prepcitavala to! robievam za rok aj 5 az 8kusov na kluc vzdy boli dosrate!!!!!!!!!!!§
27. nov 2011 o 00:53  •  michalsziraki@gmail.com  •  Páči sa mi to