Koľko stojí vytvorenie individuálného projektu domu?

Zobraz úvodný príspevok
Chystáme sa stavať dom. Radi by sme si dali spraviť projekt domu,ale nemáme s týmto skúsenosti. Jednoduchšie aj lacnejšie je si vybrať projekt z katalógov,ale my by sme chceli iný projekt,ktorý by vyhovoval naším záujmom a zároveň by bol pre nás pohodlný a bol by šitý pre nás. Chceme sa opýtať aké majú skúsenosti s projektovaním domov stavajúci čitateľia Modrej strechy,rada by som si vypýtala kontakty na architektov a nakoniec aj ceny projektov nás záujimajú.
Odpovedať
1
2
Dobry den. Ideme stavat dom,radi by sme podla vlastneho navrhu. Poradite nejakeho sikovneho architekta,ktory podla nakresu urobi projekt na nas dom za slusne peniaze a do 3 mesiacov?Trnava a okolie. Dakujem😊
Odpovedať
Prajem pekný deň. Chceli by sme si postavit RD klasickou metódou Tehlou. Viete mi doporucit vhodneho projektanta + realizacna firma za rozumnú cenu. Kolko Eur 1m2 orientacne. Vybava staci standart, Lokalita BA . Aké máte skusenosti pri stavbe RD kombinovane, t.j. hruba stavba dodávateľsky, niektoré činnosti svojpomocne. Za každú myšlienku doporučenie a pod. Dakujem
Odpovedať
@lujumo mozem sa spytat v akom programe str si to kreslili?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@lujumo https://old.modrastrecha.sk/forum/pro...
Odpovedať
@lujumo Orientačne 1 m2 zastavanej plochy rátaj od 800 - 1200 €.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Nám povedal pred 2 mesiacmi architekt,ze máme počítať 800-1300€ 1m2 podla toho či vačšinu sám,dodávatelsky (dopytovať) a najdrahšie celé cez 1 firmu. Projekt od architekta na mieru - 3 500€ + vizualizacia vonkajška,moderný design,recenzie ma dobré a spolahlivostou je známý,osobne sme boli v troch domoch od neho. Len o ňom hovoria,že predimenzuje (predraží) stavbu a my máme rozpočet 150 000€...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@joshuagrey mozem poprosit kontakt na projektanta ?
Odpovedať
@tinkaro mozem poprosit kontakt na projektanta
Odpovedať
suhlasim akurat nedavno som sa s tym bavil so znamym, ktory ide stavat a cez 1000ku za to uz minimalne dal.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?