Kde nájdem najlepšie projekty domov?

ahojte, rozhodli sme sa ze si postavime domcek a zaciname hladat ten spravny.prosila by som o radu kde najst najlepsie projekty a pri com si davat pozor pri vybere domu...nejake rady co ano co nie... dakujeme :-)
Odpovedať
Ahoj, my sme si pri vybere domu stanovili tieto podmienky: -vedeli sme, ze chceme dom poschodovy -kolko izieb, ich velkost, umiestnenie v dome -na prizemi WC, na poschodi WC aj kupelna -pracovna a velke satniky -nezabudnut na ulozny priestor -krbova vlozka -kuchyna oddelena od obyvacky -balkony -technicka miestnost ( kotol, bojler....) -pristavana garaz
Odpovedať
podmienky mame aj my a celkom podobne len sme este nenasli aby dom kt.by ich splnal a to vsetky... urcite urobime dake zmeny a kompromisy...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Zaujimave rady su aj tu: http://projektyrodinnychdomov.blogspo...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Najdi si projekt a daj si ho upravit projektantovi. Zalezi aj aky mate pozemok (rovina, kopec). Nie kazdy dom sa vsade hodi. Celkom pekne projekty maju aj poliaci. A niektore z nich su dokonca na youtube :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
Profilova fotka
darujem 4 ks katalógov s domami za cenu poštovného.
Odpovedať
@igorkoo Hoď ich do koša, tam patria. Dom sa navrhuje pre konkrétny pozemok podľa požiadaviek a možností majiteľa.
Odpovedať
Profilova fotka
@hluchan trebárs na inšpiráciu sú dobré,ale dlho ich už skladovať nebudem.
Odpovedať
@igorkoo daruj ich Radopp-ovi ( @hluchan -ovi), ja ti postovne preplarim. Kym v nich bude listovat hadam nebude mat cas na trollovanie na Streche. Potom mu zabezpecim ine obrazkove knizky
Odpovedať
@igorkoo Ak by v tých projektoch bol dostatočne veľký sklad, tak by ti nezavadzali. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@hluchan ak by si bol viac všímavý,tak by si vedel , že zatiaľ som v štádiu " staviam dom" takže bývame v starom dome ,kde mám dostatočne veľký sklad aj povalu. A popri novostavbe staviam nazvyme to veľký sklad , možno väčší ako tvoj dom😁😁. @zita19 a zasa sme od témy,zasa sa ozývajú rypači a je to tu celé od veci. ale ten tvoj nápad sa mi páči. Možno to pomôže. A toto je môj posledný príspevok k tejto téme. Prajem vám peknú nedeľu.😊
Odpovedať
@igorkoo Papierové knihy môžu byť len vo vykurovanom sklade. Nie v kôlni pri dome. Ak ťa to zaujíma, založ si tému Prečo ľudia nechcú moje projekty.
Odpovedať
@igorkoo mozno nevies, tak ti vysvetloim. Hluchan je radopp, x-krat mu admini zablokovali ucet, lebo tu chodi pravidelne trollovat. Jeho reci v zaujme zachovania zdraveho rozumu neber vazne, lebo dozvies sa, ze mas tavat dom podla antickych noriem (ano, aj tie tu zhanal aj toto tu uz odporucal), vykurovat mas infrapanelmi (ano aj toto tu propagoval) a za vrchol jeho "stavitelskej" odbornosti bolo iglu s podlahovkou (a to som nespomenula vsetky jeho ulety) Ja som nerypala do teba, ani omylom. Ked niekto rypal tak to bol Radopp Ale odporucam hodit katalogy bud tuna do bazara alebo na bazos, mozno ich posunies,
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zita19 asi zle som to napísal, myslel som na hluchého že rýpe,nie na teba.a ďakujem za radu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
My sme najprv kúpili pozemok....pozemok má rozmer cca 12,5 x 56m ...takže sme začali hľadať domček ktorý sa nám tam mesti, čiže úzky a dlhý (v poschodových sme obaja vyrastali tak sme chceli bungalov) Naše podmienky boli 3 izby Čo najviac oddelená kuchyňa Špajza + technická+ šatník zvlášť Povala a zvlášť postavená garáž Veľká terasa Našli sme na prodome projekt bungalow 168, veľmi sa nám zapáčil, našli sme si projektanta ktorý nám navrhol zmeny aby sme aj ušetrili, poradil čo je zbytočne a čo je fajn.....a máme z toho nás domček ktorý staviame...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@hluchan pozor nie do koša ale do zberu ...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?