Menu Forum

Kde by ste dali komín a krb v projekte Premier 151 od Prodomu?

17. jan 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
glenn
Registroval sa 31. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Pezinok.
fotoportrét
fotoportrét
glenn
Registroval sa 31. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Pezinok.
 Original projektu krb nema. Prosim preto specialne tych, ktori tento dom stavali, alebo planuju stavat o ich nazor a skusenosti. Vdaka
21. nov 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
riama276
5
Registrovala sa 5. marca 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 478 príspevkov. Má 1 priateľa. Ruská Nová Ves, okres Prešov.
  • Staviam dom
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
riama276
5
Registrovala sa 5. marca 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 478 príspevkov. Má 1 priateľa. Ruská Nová Ves, okres Prešov.
  • Staviam dom
    Slovensko
 Ja mám bungalov a krb i komín v projekte bol situovaný k vonkajšej stene, tak som to dala aj zrealizovať. Teraz by som ich dala postaviť do stredu domu, aby výhrevný rádius sa čo najviac využil. emoticon
17. jan o 08:55  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
duzu
Registroval sa 16. decembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 3447 príspevkov. Okres Brezno.
fotoportrét
fotoportrét
duzu
Registroval sa 16. decembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 3438 príspevkov. Okres Brezno.
 @glenn podľa toho k čomu ti bude slúžiť, ako relax je to jedno ,krb je prednostne na to,ak i pre občasné kúrenie tak do stredu
17. jan o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to