Menu Forum

Junior 055 od Euroline

23. apr 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
varek
Registroval sa 26. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
varek
Registroval sa 26. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Banská Bystrica.
 Ahojte. Stavia niekto dom Junior 055 od Euroline ? http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Junior-055/zrkadlo.html Prípadne čo hovoríte na tento projekt.
26. apr 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
evening_star
1
Registrovala sa 15. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 77 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Prestavujem byt
fotoportrét
fotoportrét
evening_star
1
Registrovala sa 15. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 77 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Prestavujem byt
 Všimni si kuchyňu - je strašne maličká (5 aj dačo m2?) a okrem toho nemá žiadne okno!!! Pani manželka by celý život varila pri umelom svetle a tienila by si - okno by mala za chrbtom. A garáž v dome - podľa mňa zbytočnosť, ale keď na to máte, tak si dajte.
26. apr 2013 o 20:37  •  prestavuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
varek
fotoportrét
fotoportrét
varek
 @evening_star s tým oknom máš pravdu, plánujeme projekt trochu upraviť a to okno tam pridať emoticon, Čo sa týka tej garáže, nechcem ju na auto, ale slúžila by ako technická miestnosť ( na záhradné náradie ) a na uskladnenie úrody zo záhrady.
28. apr 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denne73 (40 r.)
Registrovala sa 11. júna 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 27 príspevkov. Má 131 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
denne73 (40 r.)
Registrovala sa 11. júna 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 27 príspevkov. Má 131 priateľov. Okres Prešov.
 @varek Ahoj ,tak ako postavili si ten dom? My sme si vybrali ten isty .no budeme upravovat.. podla seba. Kuchyna pojde na stranu vchod.dveri ,cize opacne ako je v projekte ,garaz sa rusi ,tam bude izba. Uvitam nejake info ,ako ste to riesili vy.
23. apr o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
varek
fotoportrét
fotoportrét
varek
 ahoj nakoniec sme išli do individuálneho projektu, momentálne sme vo fáze hrubej stavby...
23. apr o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to