Jedno alebo dve wc do bungalovu?

aký mate názor, na dve wc, v menšom bungolove? je to potrebné??? myslíte, že jedno je málo? nevieme sa rozhodnúť, dakujeme...
Odpovedať
Urcite si dajte 2, nam je malo uz teraz v 3-izbovom byte, uz sa tesim ked budeme mat v dome 2 kupelne. Hlavno rano, ked sa chystame do roboty, do skolky....detom vsetko nejak dlhsie trva ;-) aj ked pride navsteva vam bude prijemnejsie ked vyuziju "druhe" wecko...
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež ti radím 2. Bývame zatial u mojich rodičov v poschodovom dome, su tu 2 wc a kolko krát aj to je málo. Staviame poschodový dom a tiež sme daly 2 ;-)
Odpovedať
na poschodový domček určite dve aj kúpelne, nie len wc.. sestra ma tiež poschodový domček s dvomi kúpelnami.... ostaneme teda pri dvoch, tak to mame aj v projekte, len som špekulovala o to jedno wc rozšíriť špajzu...
Odpovedať
Profilova fotka
do poschodoveho domu by som dala aj viac WC - na prizemi jedno solo - hned pri vstupe (aj s umývadlom) - kt. by vyuzivali hlavne navstevy a druhe WC by mohlo byt sucastou kupelne pri nejakej obytnej miestnosti na prizemi - vacsinou si tam kazdy dava nejaku hostovsku, ci pracovnu a na poschodi je jasne ze musi byt kupelna - takze dalsie WC - a najlepsie asi solo - ak je viac clenna rodina, tj. spolu 3 WC :-) . v bungalove - to je podla mna domcek bez obytneho poschodia, teda len prizemny s krovom, alebo plochou strechou - by WC mali byt min. 2 :-) Jedno solo s umývadlom (vyuzivane hlavne pre navstevy) - ak by malo byt v blizkosti hostovskej izby a bolo by miesto pre sprch. kut tak samozrejme byt velkorysy a dat ho tam urcite a druha kupelna pre ostatných clenov domacnosti by mala mat WC alebo ho mat solo mimo kupelne... podla zvyklosti v rodine.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?