Je lepší bungalov alebo poschodový dom?

Zobraz úvodný príspevok
prosím poraďte. máme pozemok 19 x 22m, za ktorým je další nízky gazdovský dom. chceli by sme stavať bungalov, no prehovárajú nás na poschodový, vraj to bude lepšie kvôli tieneniu do zadných izieb na bungalove. budem rada za vaše názory. dakujem
Odpovedať
1
2
ano je , my sme si ho natiahli na 15 m dlžky, bola tam velmi mala kuchyna
Odpovedať
Pre nás je to maličké :-| teraz mame v činžáku dve izby 12 štvorcové a práve preto chceme stavať, aby sme mali vačší domček, ale hlavne dvor a súkromie.... o velkosť izieb vlastne ani nejde, ale o počet....
Odpovedať
pekný ale moc malý na môj vkus dve izby sú oničom :-)
Odpovedať
od hranice nášho pozemku začína ten ujkov dom, a babka tam má už len doživotné bývanie..... už celé dva týždne... dali sme to naraz robiť notárovi. ona sa vzdala v prospech neho a nám "darovali" tých necelých predných 6 árov.... babka vie, že len mne ostane na krku... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
aha chápem tak sa dohodnúť na ešte pár metrov k tomu od uja nech vám dá a máš to super
Odpovedať
skaredekacatko treba zateplovať na bungalove aj strechu? alebo len strop? nevieš náhodou? ja sa v tomto nevyznám...
Odpovedať
http://prodom.sk/?p=projekty&project=113 a čo hovoríte na tento domček?
Odpovedať
môj muž zatepluje len strop, ale časom možno aj strop 8-)
Odpovedať
pekný dizajn, len dole mi chýba jedna miestnosť, alebo si dať namontovať na schody potom tú stoličku čo ťa hore vynesie :-) :-) :-D
Odpovedať
:-D :-D no dal by sa upraviť, bude nam robiť projekt naša známa, potrebujem sa len od niečoho odraziť.. je úzky ten domček, a ostalo by nám o 4 metre viac ako pôvodne.. skoro o 5
Odpovedať
aj nám povedali, že v pohode stačí zatepliť len strop, pokial nezvažujeme podkrovné bývanie. možem sa spýtať, čo vás vyšla hrubá stavba? okná, strecha a postavenie?
Odpovedať
no dobre, idem to prespať ak sa mi podarí... dakujem za spoluprácu.. dobrú noc
Odpovedať
Článok sa načítava...
noo zatial melón a pol
Odpovedať
dom mas preto aby si mala aj zahradu - zastavat 3/4 pozemku je blbost a po druhe ti to starosta mozno ani nepovoli - ved su nejake regule o 40 % zastavenosti pozemku myslim a minimalne odostupy od hranic pozemku
Odpovedať
...chodte radsej do poschodového domu...je to energ. výhodnejšie ako bungalov, ale spravte si radšej vlastný projekt a dobre si zvážte umiestnenie domu (izieb) na svetové strany - slnečné zisky.....osobne ten katalogový dom...tie balkony by som zrušil, zvacsil okna na južnej strane a na severnej minimum okien, na streche sú strešné okná (cez leto strááášne teplo - pozor na to....možno vikier s presahom z južnej strany by bol lepší a zo severnej aj to strešné okno može byt....
Odpovedať
box: my máme super otočený pozemok. vchod na východ, čiže izby budú určite prevažne na východ a západ... nebránim sa pár oknám z južnej strany, ale zo severnej maximálne kúpelkové, alebo ak teda vyhrá poschodový dom tak schodiskové okno...
Odpovedať
http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro... čo hovoríte na tento domček?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?