Menu Forum

Je dobre dispozične riešený dom Euroline 1174?

10. mar 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mrdos
29
Registroval sa 2. septembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 156 príspevkov. Má 11 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
mrdos
29
Registroval sa 2. septembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 156 príspevkov. Má 11 priateľov. Okres Nitra.
 @lucynka44 aj ja ho mam zrkadlovo otoceny vstup do domu je orientovany na zapad neviem ci je to dobre alebo nie. obyvacka je na vychod . povodny projekt uvadza ze idealne je vstup S SV V .
24. jan 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ninka23
54
Registrovala sa 7. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 590 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ninka23
54
Registrovala sa 7. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 590 príspevkov. Má 2 priateľov.
 @mrdos Ako pokračujete ?
24. jan 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mrdos
29
fotoportrét
fotoportrét
mrdos
29
 @ninka23 zatial sme sa nepohli mame tu čest so stavebnym uradom Vrable kde zmrzol život čiže stavebne povolenie nie a nie dostat . emoticon emoticon emoticon . a vy ako pokračujete ??? dufam že mate viac stastia ak my. emoticon
24. jan 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pezincanka79
14
Registrovala sa 10. januára 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 54 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
pezincanka79
14
Registrovala sa 10. januára 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 54 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Senec.
 Ahojte. Ja som tento domcek prave zacala stavat pri BA. Mam ho zrkadlovo otoceny a vybrala som si ho preto, lebo mi vsetko uplne vyhovuje. Kuchyna nie je zbytocne velka, lebo ja rada varim. Urobila som si tam mensie upravy a ak bude hotova hruba stavba, tak si ho mozete prist porziet emoticon
8. mar 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ninka23
54
fotoportrét
fotoportrét
ninka23
54
 @mrdos
Tak mi už konečne máme právoplatné stav. povolenie ( aj zalaminované emoticon ). Držím Ti palce.
Min. týždeň boli stavbári pozrieť stav na pozemku, ale je mokro, takže ešte nemôžeme kopať základy.( Predpokladáme tak cca o 2-3 týždne, dúfali sme skôr,ale tohto roku si zima kraľuje pridlho ! emoticon )
Momentálne riešime stav. materiál, lebo ceny idú od 15.03. hore emoticon Takže do konca týždňa budeme zase o pár tisíc € ľahší. Neviem sa rozhodnúť pre škridlu : 1. Mediterran Danubia Evo - hnedá alebo 2. Bramac - klôasik tmavo hnedá. ( K tomu Mediterranu som doistala echo, že je bordovo hnedá emoticon a nikde k nej nemajú poplastovaný odkvapový systém, aby som porovnala, či je to identická farba.)
@pezincanka79 Radi by sme prišli omrknúť emoticon
8. mar 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pezincanka79
14
fotoportrét
fotoportrét
pezincanka79
14
 @ninka23 Kludne kedykolvek. Mozes mi dat dopredu vediet a ja vas budem navigovat, ze kam emoticon Inak tu strechu ja budem davat bramac- antracitovu, lebo chcem dat takej farby aj kamenny obklad na dom a plot emoticon
8. mar 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ninka23
54
fotoportrét
fotoportrét
ninka23
54
 @pezincanka79 Ďakujem, určite sa ozvem. emoticon Ako ste na tom teraz ?
Všimla som si, že viacerí, ktorí stavajú tento dom ( @mkriz, @janiiccka) dali strechu antracit,
alebo čiernu. emoticon
8. mar 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pezincanka79
14
fotoportrét
fotoportrét
pezincanka79
14
 Ahojky. Teraz uz koncim zakladovu dosku, cca takych 10 dni necham postat a potom budu chalani tahat Vonkajsie mury a obvodove priecky. Ked sa to dokonci, hned davam strechu, hned aj okna, garazove a vchodove dvere emoticon Uz sa na to velmi tesiiim emoticon Bola by som rada, keby si si to potom prisla pozriet a navzajom si poradime emoticon
8. mar 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ninka23
54
fotoportrét
fotoportrét
ninka23
54
 @pezincanka79 Nepísali sme si náhodou aj e-mailom ? emoticon
...Tak to máte mierny náskok. My to tiež chceme ako rýchlu stavbu - tohtoročné Vianoce už chcem v novom dome. emoticon
... Práve sme sa vrátili zo strešného centra, kde som si bola porovnať vybraté odtiene škridiel a odkvapových rúr ( som detailistka emoticon ) a potom sme sa s MM previezli v tej časti, kde budeme stavať a pozerali sme tie odtiene, ako to vyzerá naživo- na domoch. ( Zase mal MM iný názor ako Ja, ale ja ho ešte do zajtra spracujem. emoticon )
... Ohlásime sa a spravíme si výlet do Pezinka emoticon .
...Inak chystáme sa aj na výstavu Nábytku na budúci týždeň.
8. mar 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pezincanka79
14
fotoportrét
fotoportrét
pezincanka79
14
 Ahoj Ninka. Hmmm neviem ci sme si pisali aj mailom, ale aj mne sa zdalo emoticon Na vystavu sa samozrejme chystam aj ja. Tam chodim kazdy rok a tento rok aj ked nemam vela casu, tak pojdem emoticon Ked teba pojdete tymto smerom, Ozvite sa mi. Neviem, ci sem mozem dat moje tel. c... emoticon(
10. mar 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to