DSJarchitecture projekt O110 a O120

Dobré ráno, prosím Vas, staval tu niekto takýto projekt v Banskobystrickom kraji? Mala by som nejaké otázky. Ďakujem.
Odpovedať
ja v žilinskom kraji... Ale kľudne sa pýtaj.
Odpovedať
Ahoj, vopred ďakujem za reakciu. Momentálne vyberáme projekt.Paci sa nám o 120 od DSJ. Prešla som si aj nejaké fóra, kde som sa dočítala, že je dobré si oddeliť dverami predsieň od obývačky, nočnú časť od dennej, pri jedalenskom stole okno (klasické alebo terasové).Zaujíma: -aké zmeny ste robili oproti základnému projektu?, -čo by ste urobili inak v podoryse po case ako bývate?(veľkosť miestnosti, hrúbka zateplenia,...atď) -prestresena terasa nerobí tmu v obývačke?/prestrešenie je dostačujúce pre posedenie napr.8 osôb? -uvazujem nad prestresenim vstupu (chýba Vám to alebo ani nie?) -ake kúrenie ste zvolili a koľko Vám vychádza zalohova platba za vykurovanie a ohrev teplej vody(+akú 2.alternativu ste zvolili(krb?) -krov máte vaznikovy?(spokojnosť, či by bola už iná voľba?) -v kt.roku ste stavali kolko Vás vyšiel samotný dom(ako stojí resp.material a cena služieb) -ak by bol pôdorys a nejaké foto pre predstavu veľkosti izieb vizualne, kľudne aj do IP by si ma potesil, aspoň pre predstavu🙏. Ďakujem.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?