Menu Forum

Co poviete na projekt laguna 445?

20. sep 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
luciska23
Registrovala sa 27. júna 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Námestovo.
fotoportrét
fotoportrét
luciska23
Registrovala sa 27. júna 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Námestovo.
 Potešil by ma každý vaš postreh emoticon
19. sep 2016 o 21:59  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
28
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2864 príspevkov a 2 albumy. Má 13 priateľov. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
28
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2862 príspevkov a 2 albumy. Má 13 priateľov. Okres Prievidza.
 Veľmi pekný dom.
Ale obávam sa, že takto koncipovaný projekt sa asi bez klimatizácie nezaobíde.
Centrálna dispozícia je jednostranne orientovaná na juh-západ.
Bude treba niečo vymyslieť s tienením - trebárs vonkajšie žalúzie. emoticon
20. sep 2016 o 08:18  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ajka_k (31 r.)
Registrovala sa 14. apríla 2011 na modrastrecha.cz. Pridala 111 príspevkov. Má 5 priateľov. Slovensko.
  • Už bývam v byte
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ajka_k (31 r.)
Registrovala sa 14. apríla 2011 na modrastrecha.cz. Pridala 111 príspevkov. Má 5 priateľov. Slovensko.
  • Už bývam v byte
    Slovensko
 tiež by som asi vyriešila prechod cez obývačku do nočnej časti...Keď bude návšteva a deti prídu domov, nemusia riešiť prechod cez obývačku a návštevu..U pubertiakov to býva trošku problém emoticon Ale inak super návrh..
20. sep 2016 o 09:49  •  už býva v byte  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rebig
Registrovala sa 2. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 49 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Čadca.
fotoportrét
fotoportrét
rebig
Registrovala sa 2. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 49 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Čadca.
 Velmi vydareny, sympaticky projekt, jedine, co by mi vadilo a zmenila by som, je prechod do nocnej casti cez obyvacku. To by som zmenila na 100% vymyslela by som prechod zo zadveria. Inak parada emoticon
20. sep 2016 o 12:57  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Poradenstvo v oblasti energeticky a investične nenáročnej výstavby
Jarka Černá PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Malacky
302

“Zasaď strom... http://www.energia.sk/tema/obnovitelne-zdroje/francuzsky-veterny-strom-vyuziva-aj-ten-najlahsi-vanok/15288/”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Poradenstvo v oblasti energeticky a investične nenáročnej výstavby
Jarka Černá PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Malacky
303

“Zasaď strom... http://www.energia.sk/tema/obnovitelne-zdroje/francuzsky-veterny-strom-vyuziva-aj-ten-najlahsi-vanok/15288/”
(Pred 2 rokmi)

S nákupom cez obývačku?
Špajzka - moc teplá. Odhlučniť izby vzájomne pomocou šatníkov, izby odhlučniť od kúpeľne.
Podľa mňa nešťastne riešený dom.
20. sep 2016 o 13:33  •  už býva v dome  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daniella224
14
Registrovala sa 26. novembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Má 80 priateľov.
  • Staviam dom
fotoportrét
fotoportrét
daniella224
14
Registrovala sa 26. novembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Má 80 priateľov.
  • Staviam dom
 Jedine co by mne osobne vadilo ze sa prechadza cez obyvacku z vchodu inak pekny projekt emoticon
19. sep 2016 o 22:42  •  stavia dom  •  Páči sa mi to