Menu Forum

Co poviete na projekt laguna 445?

20. sep 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
luciska23
Registrovala sa 27. júna 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Má 3 priateľov. Okres Námestovo.
fotoportrét
fotoportrét
luciska23
Registrovala sa 27. júna 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Má 3 priateľov. Okres Námestovo.
 Potešil by ma každý vaš postreh emoticon
19. sep o 21:59  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
11
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2651 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
11
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2651 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Prievidza.
 Veľmi pekný dom.
Ale obávam sa, že takto koncipovaný projekt sa asi bez klimatizácie nezaobíde.
Centrálna dispozícia je jednostranne orientovaná na juh-západ.
Bude treba niečo vymyslieť s tienením - trebárs vonkajšie žalúzie. emoticon
20. sep o 08:18  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ajka_k (31 r.)
Registrovala sa 14. apríla 2011 na modrastrecha.cz. Pridala 98 príspevkov. Má 5 priateľov. Slovensko.
  • Zariaďujem byt
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ajka_k (31 r.)
Registrovala sa 14. apríla 2011 na modrastrecha.cz. Pridala 98 príspevkov. Má 5 priateľov. Slovensko.
  • Zariaďujem byt
    Slovensko
 tiež by som asi vyriešila prechod cez obývačku do nočnej časti...Keď bude návšteva a deti prídu domov, nemusia riešiť prechod cez obývačku a návštevu..U pubertiakov to býva trošku problém emoticon Ale inak super návrh..
20. sep o 09:49  •  zariaďuje byt  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rebig
Registrovala sa 2. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 41 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Čadca.
fotoportrét
fotoportrét
rebig
Registrovala sa 2. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 41 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Čadca.
 Velmi vydareny, sympaticky projekt, jedine, co by mi vadilo a zmenila by som, je prechod do nocnej casti cez obyvacku. To by som zmenila na 100% vymyslela by som prechod zo zadveria. Inak parada emoticon
20. sep o 12:57  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Poradenstvo v oblasti energeticky a investične nenáročnej výstavby
Jarka Černá PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Malacky
294

“Zasaď strom... http://www.energia.sk/tema/obnovitelne-zdroje/francuzsky-veterny-strom-vyuziva-aj-ten-najlahsi-vanok/15288/”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Poradenstvo v oblasti energeticky a investične nenáročnej výstavby
Jarka Černá PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Malacky
294

“Zasaď strom... http://www.energia.sk/tema/obnovitelne-zdroje/francuzsky-veterny-strom-vyuziva-aj-ten-najlahsi-vanok/15288/”
(Pred 1 rokom)

S nákupom cez obývačku?
Špajzka - moc teplá. Odhlučniť izby vzájomne pomocou šatníkov, izby odhlučniť od kúpeľne.
Podľa mňa nešťastne riešený dom.
20. sep o 13:33  •  už býva v dome  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daniella224
12
Registrovala sa 26. novembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Má 80 priateľov.
  • Staviam dom
fotoportrét
fotoportrét
daniella224
12
Registrovala sa 26. novembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Má 80 priateľov.
  • Staviam dom
 Jedine co by mne osobne vadilo ze sa prechadza cez obyvacku z vchodu inak pekny projekt emoticon
19. sep o 22:42  •  stavia dom  •  Páči sa mi to