Čo hovoríte na projekt Zlatica?

Uvažujeme nad týmto projektom. Pre náš úzky pozemok moc na výber nemáme. Ďakujem za každý komentár
Odpovedať
neviem ako ostatným ale mne sa to nedá zväčšiť/pozrieť v samostatnom okne. Viete to niekam uploadnúť?
Odpovedať
http://montovany-dom.com/bungalov-zla...
Odpovedať
@peto00222 Malá spálňa. Jedálenský stôl by som dal k oknu vľavo, na stred obývačkokuchyne. Kuchynskú linku aj všetko, čo je za ňou, až po kúpeľňu by som posunul do ľava o nejaký meter až dva. Tým sa zväčší spálňa a z nej by som spravil vchod do malej kúpeľne so sprchou, umývadlom a WC. V druhej kúpeľni by bola vaňa, umývadlo a WC.
Odpovedať
Profilova fotka
@peto00222 Mne sa tento projekt na úzky pozemok moc nehodí, lebo okrem jedného okna sú všetky ostatné po stranách, ak by bol dom v nejakej zástavbe nebolo by to nič moc. Pre predstavu niečoho iného pred pár dňami som sem dal jeden môj projekt ako si ja predstavujem dom na úzky pozemok skús sa pozrieť možno ťa trocha inšpiruje ale je to dom z čiastočným druhým podlažím nie bungalov. http://www.modrastrecha.sk/forum/proj...
Odpovedať
@martosko pozemok je na priestranstve, takže svetla bude dosť. Chýba mi v tvojom projekte osobitné WC na prízemí a preferujem dom s garazou, ale inak celkom fajn projekt.
Odpovedať
Profilova fotka
@peto00222 Je tam aj samostatné WC na prízemí síce len pod schodmi a bez okna ale nemalo by byť tak používané a z rekuperáciou a vetraním by sa to malo dať vydržať.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
akurát tento bungalov staviame, tiež máme úzky pozemok - ešte sme sa museli dohodnúť do susedmi aby sme mohli íst bližšie s osadením domu - kedže spoločnosť nám nechcela dať projekt bez toho že s nimi nebudeme stavať tak sme ho dali prerobiť projektantovi a urobili pár zmien. Inak mne sa ten dom páči veľmi. Ak budete chcieť pošlem fotky do správy.
Odpovedať
zabudla som doplniť že sme išli do murovaného domu nie drevodom.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?